Економіка РФ перебуває у вільному падінні, – кандидат у президенти США Пенс

ПОЛІТИКА
15 березня, 18:55
Майкл Ричард Пенс
Майкл Ричард Пенс
Фото: Fox News

Війна проти України коштує Росії її економіки, військового потенціалу, місця на світовій арені та людських життів, які вже не відновити.

Про це в інтерв'ю ведучому правоконсервативного телеканалу "Fox News" Такеру Карлсону заявив колишній віцепрезидент США Майкл Ричард Пенс, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами потенційного кандидата від американської Республіканської партії на посаду лідера західного світу, станом на березень 2023 року РФ не перебуває у сильній економічній позиції.

«За нашої каденції адміністрація президента Дональда Трампа запровадила програму руйнівних санкцій та стала найбільш непримиренною стосовно Росії адміністрацією з часів Холодної війни. Санкції проти Росії могли б мати ще більш руйнівний характер, якби адміністрація Джозефа Байдена швидше рухалася з новими санкціями, а Західна Європа прислухалася до застережень США диверсифікувати джерела енергоносіїв.

Економіка Росії та її валюта не є сильнішими, ніж до війни. Російська економіка перебуває у вільному падінні. Російський рубль тримається на плаву завдяки надзвичайно затратним заходам. Російська економіка наразі підпирається Китаєм, і якщо Китай анулює свою підтримку, гроші на Росії закінчаться не пізніше 2024 року», – зазначив ексвіцепрезидент Пенс.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.

Читайте також:
Світ
"Міжнародній спільноті зрозуміло, хто є агресором, і хто має нести витрати цієї незаконної війни – росія".
24 травня, 14:05
Війна
Необхідне для російських оборонних компаній обладнання в рф завозять військові підрядники, що уникнули потрапляння в списки санкцій
18 травня, 11:51
Світ
Минулого року до рф було відправлено деталі літаків Boeing, Airbus та інших.
16 травня, 09:07
Економіка
Сумно і прикро, але великі корпорації лишають колись прибутковий для них російський ринок не з власного бажання, а виключно  під тиском.
14 травня, 20:17
Економіка
під санкції може потрапити нафтопровід "Дружба".
14 травня, 10:00
Політика
Захід засуджує дії рф і вважає, що «зараз не час поглиблювати відносини з росією
11 травня, 13:22