Економіка РФ перебуває у вільному падінні, – кандидат у президенти США Пенс

ПОЛІТИКА
15.03.2023, 18:55
Майкл Ричард Пенс
Майкл Ричард Пенс
Фото: Fox News

Війна проти України коштує Росії її економіки, військового потенціалу, місця на світовій арені та людських життів, які вже не відновити.

Про це в інтерв'ю ведучому правоконсервативного телеканалу "Fox News" Такеру Карлсону заявив колишній віцепрезидент США Майкл Ричард Пенс, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами потенційного кандидата від американської Республіканської партії на посаду лідера західного світу, станом на березень 2023 року РФ не перебуває у сильній економічній позиції.

«За нашої каденції адміністрація президента Дональда Трампа запровадила програму руйнівних санкцій та стала найбільш непримиренною стосовно Росії адміністрацією з часів Холодної війни. Санкції проти Росії могли б мати ще більш руйнівний характер, якби адміністрація Джозефа Байдена швидше рухалася з новими санкціями, а Західна Європа прислухалася до застережень США диверсифікувати джерела енергоносіїв.

Економіка Росії та її валюта не є сильнішими, ніж до війни. Російська економіка перебуває у вільному падінні. Російський рубль тримається на плаву завдяки надзвичайно затратним заходам. Російська економіка наразі підпирається Китаєм, і якщо Китай анулює свою підтримку, гроші на Росії закінчаться не пізніше 2024 року», – зазначив ексвіцепрезидент Пенс.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Наразі російські дипломати можуть вільно пересуватися по всій території Шенгенської зони.
06 лютого, 09:18
Економіка
Франція, Китай та Японія заморозили участь в найбільшому газовому проєкті московії «Арктик СПГ-2».
25.12.2023, 10:29
Спорт
Всі російські клуби та збірні відсторонені від міжнародних змагань через військову агресію проти України.
02.12.2023, 21:00
Війна
Одну з них ремонтують на корабельні НАТО.
20.11.2023, 18:30
Економіка
Російська нафта через Туреччину потрапляла на грецький НПЗ. Уже звідти нафту продавали до Пентагону, незважаючи на міжнародні санкції.
14.11.2023, 19:25