Кремль посилює тиск на російський бізнес, – Bloomberg

ЕКОНОМІКА
14.03.2023, 20:37
Кремль посилює тиск на російський бізнес, – Bloomberg
Фото: Google

Великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.

Про це із посиланням на власні джерела всередині Кремля повідомило авторитетне міжнародне видання "Bloomberg", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що бункерний щур воліє змусити російський бізнес сплачувати більше податків; тільки цього року сума додаткового фінансового навантаження складе майже $4 мільярди.

Також під час анонсованої Дмітрієм Пєсковим зустрічі мова йтиме про зміну наявного оподаткування у бік збільшення тягаря для нафтових компаній та виробників іншої сировини.

Недарма ж олігарх Олєг Деріпаска так занервувався на Красноярському економічному форумі, вимагаючи від режиму прикликати тувинськими шаманами необхідні інвестиції із так званих "дружніх країн", аби зменшити вплив санкцій на економіку РФ.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні чинний міністр економіки Сербії 44-річний Раде Баста підтримав санкції проти РФ, оскільки від них Белград тільки виграє.

Читайте також:
Економіка
На відміну від Москви, яка насичується грошвою завдяки продажу загарбаних у чужих народів надр, Києву не пощастило. Економіка стагнує.
17 червня, 19:24
Полтава
Всебічна підтримка фронтовиків — обов'язок тилу. Кожен, хто хоче уникнути російської окупації, мусить допомагати нашим захисникам.
27 травня, 06:01
Економіка
Зе-команда в очікуванні стрибка інфляції. Навіть західні кредитори визнають, що «слуги неукраїнського народу» гірше за комуністів.
08 травня, 07:10
Економіка
Тепер компанія хоче цей факт приховати через суд.
25.10.2023, 09:34
Політика
Бізнес-партнер Єрмака, Кирило Тимошенко, Олександр Ткаченко... Державну підтримку можливо отримати тільки «по блату».
24.10.2023, 08:25
Економіка
Події тижня, що минає, змусили Вашинґтон посилити фінансову підтримку Києва. Президент США запросить у Конґресу рекордні $100 мільярдів.
07.10.2023, 22:54