Економіка росії повинна задихнутися надлишками газу

ЕКОНОМІКА
05.11.2023, 11:15
Економіка росії повинна задихнутися надлишками газу
Фото: Financial Times

Лиш тоді буде розкол серед еліт і суспільства росії, який змінить хід історії. А відтак — приведе до колапсу імперії зла з центром у Москві.

Про це йдеться у матеріалі видання Financial Times, підготовленого на основі листа лідерам держав-учасниць G7 від моральних авторитетів і впливових політиків світу. Вони закликали припинити толерувати обхід санкцій росією.

Серед підписантів: колишній посол США в Україні у 2003-2006 роках Джон Гербст, професор Френсіс Фукуяма, колишній посол США на росії 2012-2014 роках Майкл МакФол, виконавчий директор Інституту Джорджа Буша Девід Кремер, експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, директор Київського безпекового форуму Данило Лубківський, заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбов та інші.

Усі вони звернулися до лідерів G7 остаточно порвати всі зв'язки з державою-агресором і відмовитися від спроб змусити Київ сісти за стіл перемовин із Москвою. Підписанти листа переконані, що західний істеблішмент готує плацдарм для відновлення повоєнного діалогу з росією.

Російські олігархи та політики, які заховали свої статки у цивілізованому світі (Швейцарія, Велика Британія, США, Франція, Австрія, Німеччина), також мають намір домовитися про збереження status quo до 24 лютого 2022 року. Їхня головна зброя — гроші та ресурси, які продовжують надходити на Захід.

Розуміючи всі загрози, підписанти листа пропонують забрати в росії кров з її економіки. А це можна зробити лише двома наступними шляхами:

  • через блокування санкціями кожного, хто вирішив, що він хитріший за інших і завдяки кільком правовим маніпуляціям, зміні вивісок продовжує вести бізнес на росії, даючи роботу і засоби до існування сім'ям «пересічних росіян» добра половина з яких зовсім не проти аби їхня країна продовжувала війну в Україні;
  • забрати можливість навіть гіпотетичних донорських вливань в економіку отриманих від іноземних активів та й у принципі засобів до комфортного існування спонсорів війни, щоби економіка росії задихнулася, зокрема, надлишками газу та нафти.

Чи прислухаються до підписантів лідери західних держав наразі невідомо, бо там досі чомусь бояться роздратувати Кремль. Захід має нарешті припинити загравати з росією, котра заливає європейський континент українською кров'ю.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Болгарський парламент відмовився від російської нафти, не дивлячись на звільнення від заборони на її імпорт.
01 березня, 15:51
Війна
Наразі російські дипломати можуть вільно пересуватися по всій території Шенгенської зони.
06 лютого, 09:18
Економіка
Франція, Китай та Японія заморозили участь в найбільшому газовому проєкті московії «Арктик СПГ-2».
25.12.2023, 10:29
Спорт
Всі російські клуби та збірні відсторонені від міжнародних змагань через військову агресію проти України.
02.12.2023, 21:00
Війна
Одну з них ремонтують на корабельні НАТО.
20.11.2023, 18:30