Економіки Шрі-Ланки більше не існує, – прем'єр-міністр острівної країни

ЕКОНОМІКА
22.06.2022, 20:36
Економіки Шрі-Ланки більше не існує, – прем'єр-міністр острівної країни
Фото: The Manila Times

Популярна серед українських відпочивальників південноазійська країна-курорт на сьогодні не спроможна дозволити собі імпорт палива.

Таку невтішну звістку в інтерв'ю виданню "The Associated Press" озвучив чинний прем'єр-міністр Шрі-Ланки Раніл Вікрамасінґхе, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами голови уряду острівної країни, автозаправні станції спорожніли через відсутність бензину, а місцеві нафтопереробні заводи не отримують потрібних ресурсів через наявні борги.

«Фактично, наша економіка повністю впала. Це найсерйозніша проблема на сьогодні. Борг найбільшої нафтогазової компанії Шрі-Ланки "Ceylon Petroleum Corporation" уже становить $700 мільйонів і продовжує зростати щодня. Натомість жодна країна чи міжнародна організація поки не готова надати нам паливо», – зазначив Раніл Вікрамасінґхе.

Крім того, прем'єр-міністр Шрі-Ланки уточнив, що в його країні вирує найбільша з 2008 року соціально-економічна криза, населенню вже критично не вистачає продуктів і ліків.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що надмірна інфляція і висока залежність від імпорту пшениці також серйозно впливають на продовольчу безпеку Тунісу.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Марк Цукенберг скоротить ще 10 тисяч працівників
15 березня, 10:37
Світ
Видавець The Wall Street Journal та New York Post скоротить понад 1200 працівників
11 лютого, 12:59
Світ
Співучасть у російській воєнній агресії проти України прирекла Білорусь на самоізоляцію і саморуйнацію і так слабкої економіки.
03.10.2022, 18:36
Світ
Рішення режиму Олександра Лукашенка виконувати зовнішні фінансові зобов'язання виключно у білоруських рублях провокує дефолт.
03.07.2022, 19:27
Опінії
І поки невідомо, як швидко вдасться подолати приголомшливу бідність і руїну. Але вже нині корупція має розцінюватися як державна зрада.
24.04.2022, 08:48
Економіка
Лідери падіння — цінні папери російських металургійних та гірничодобувних компанії
24.02.2022, 15:43