Економіки Шрі-Ланки більше не існує, – прем'єр-міністр острівної країни

ЕКОНОМІКА
22 червня, 20:36
Економіки Шрі-Ланки більше не існує, – прем'єр-міністр острівної країни
Фото: The Manila Times

Популярна серед українських відпочивальників південноазійська країна-курорт на сьогодні не спроможна дозволити собі імпорт палива.

Таку невтішну звістку в інтерв'ю виданню "The Associated Press" озвучив чинний прем'єр-міністр Шрі-Ланки Раніл Вікрамасінґхе, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами голови уряду острівної країни, автозаправні станції спорожніли через відсутність бензину, а місцеві нафтопереробні заводи не отримують потрібних ресурсів через наявні борги.

«Фактично, наша економіка повністю впала. Це найсерйозніша проблема на сьогодні. Борг найбільшої нафтогазової компанії Шрі-Ланки "Ceylon Petroleum Corporation" уже становить $700 мільйонів і продовжує зростати щодня. Натомість жодна країна чи міжнародна організація поки не готова надати нам паливо», – зазначив Раніл Вікрамасінґхе.

Крім того, прем'єр-міністр Шрі-Ланки уточнив, що в його країні вирує найбільша з 2008 року соціально-економічна криза, населенню вже критично не вистачає продуктів і ліків.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що надмірна інфляція і висока залежність від імпорту пшениці також серйозно впливають на продовольчу безпеку Тунісу.

Читайте також:
Опінії
І поки невідомо, як швидко вдасться подолати приголомшливу бідність і руїну. Але вже нині корупція має розцінюватися як державна зрада.
24 квітня, 08:48
Економіка
Лідери падіння — цінні папери російських металургійних та гірничодобувних компанії
24 лютого, 15:43
Світ
Водночас відомо, що нині на міжнародному нафтовому ринку вперше з 2014 року виявлено істотний дефіцит пропозиції.
01 лютого, 06:51
Світ
Підприємці Фінляндії звинувачують Україну у непоступливості агресору, адже вони не можуть продати власну продукцію за валюту в РФ.
29 січня, 11:36
Книги
Прийшла біда, звідки не чекали: невдовзі книги можуть стати розкішшю для українців через дефіцит паперу.
22 січня, 10:27
Економіка
Через побоювання, що вакцини можуть бути менш ефективними проти нового штаму коронавірусу
08.12.2021, 08:45