Ердоган з Орбаном домовилися впустити Фінляндію у НАТО

СВІТ
17.03.2023, 18:36
Ердоган з Орбаном домовилися впустити Фінляндію у НАТО
Фото: Al-Monitor

Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.

Такі відомості з президентського палацу в Анкарі та прем'єрської резиденції у Будапешті оприлюднило видання "Euronews", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Під час зустрічі з лідером Фінляндії Реджеп Тайїп Ердоґан запевнив свого vis-à-vis Саулі Нійністьо, що на найближчому засіданні Парламенту Туреччини відбудеться ратифікація фінського членства у НАТО.

Натомість Віктор Орбан також заявив, що Парламент Угорщини ухвалить аналогічне рішення 27 березня, щоби дозволити Суомі стати міцною фортецею на північно-східному фланзі оборонного Альянсу.

Водночас Стокгольм поки не виконав усі висунені Анкарою умови щодо членства у НАТО, зокрема не видав Туреччині "курдських терористів", екстрадиції яких президент Ердоган вимагає майже рік.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", широкомасштабна воєнна агресія РФ проти України змусила остаточно відмовитися від колишньої нейтральності миролюбні Швецію та Фінляндію.

Ердоган з Орбаном домовилися впустити Фінляндію у НАТО_1
Читайте також:
Політика
Робочий візит голови вітчизняного дипломатичного відомства до Делі покликаний залучити Індію на бік України. Уряд Нарендри Моді вагається.
31 березня, 11:15
Економіка
Диктатор комуністичного Китаю націлений обігнати США в економічному розвитку. Для цього до Пекіна запросили впливових діячів з-за океану.
28 березня, 21:54
Економіка
Венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.
28 березня, 12:29
Політика
Смерті десятків тисяч українців, спалених будинків і мільйони тонн вкраденого в України врожаю не завада для business as usual із Москвою.
24 березня, 16:39
Війна
Президент Європейської Ради закликав континент готуватися до війни проти РФ; причому, ще від позавчора. Україна мусить перемогти.
21 березня, 12:29
Політика
На тлі російської агресії арабські держави надали Україні гуманітарної допомоги на понад $620 мільйонів. Головні донори: саудити і єґиптяни.
10 березня, 14:57