Естонські націоналісти стають на проросійську позицію

ПОЛІТИКА
30.10.2022, 19:29
Естонські націоналісти стають на проросійську позицію
Фото: Riigikogu

Риторика головної опозиційної парламентської фракції стає дедалі проросійськішою, деякі народні обранці навіть закликають Україну до миру.

Йдеться про націоналістичну Естонську консервативну народну партію (EKRE), чиє керівництво в інтерв'ю виданню "Delfi" розкритикував лідер партії "Isamaa" Гелір-Валдор Сеедер.

Вказаний депутат Рійґікоґу стверджує, що родина Гелме не тільки узурпувала усталений партійний апарат з ухвалення колективних рішень, але й активно просуває тези кремлівської пропаганди.

«Віцеголова Естонської консервативної народної партії Март Гелме руйнує геополітичну стратегію нашої країни. Днями він і його син Мартін висловилися про нейтралітет у питанні російсько-української війни. Фактично, вони обидва визнали, що теперішня позиція EKRE – не за росію та не за Україну. Так не можна, коли прямо зараз на Сході Європи вирішується, зокрема і доля Естонії. Останні кілька років EKRE веде політику, дуже схожу на політику Центристської партії, коли естонцям говорять про побудову національної держави, а російськомовним – зовсім інше», – зазначив Гелір-Валдор Сеедер.

Очільник партії "Isamaa" також додав, що заяви та загальна риторика нардепів від EKRE наразі суперечить проголошеному курсу на будівництво естонської національної держави та інтересам естонського народу.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що уряди Естонської та Латвійської республік сповістили путінський режим ресурсної федерації московії про припинення митної співпраці.

Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15