Таллінн і Риґа «заморозили» митне співробітництво з Москвою

ЕКОНОМІКА
26.10.2022, 07:07
Таллінн і Риґа «заморозили» митне співробітництво з Москвою
Фото: Delfi

Уряди Естонської та Латвійської республік сповістили путінський режим ресурсної федерації московії про припинення митної співпраці.

Таку інформацію оприлюднило пропагандистське російське видання "РБК" із посиланням на власні джерела у Кремлі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, днями Таллінн і Риґа вирішили спільно "заморозити" роботу митниць на державному кордоні з росією на невизначений час, імовірно, до перемоги України над агресором.

Станом на сьогодні на контрольно-пропускних пунктах Нарва-Івангород, Койдула-Печори, Лугамаа-Шумілкіно, Педедзе-Брунішево, Вайнаґі-Лудонка і Ґребнєва-Улибінка авточерги досягали сукупно понад 1000 вантажівок, які везли "необхідні для вжитку на росії товари".

Фактично, естонські та латвійські митники не беруть участі у перевірці та оформленні дозвільних документів для водіїв фур, котрі намагаються потрапити до країни-агресорки, чим неабияк ускладнюють і так непросте життя московського залісся.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Естонія переконує колективний Захід надати Україні більшу кількість систем протиповітряної та протиракетної оборони.

Читайте також:
Світ
Агресія росії проти України спричинила кризу в місті Сурат, внаслідок чого тисячі працівників алмазної промисловості втратили роботу.
26 січня, 17:25
Економіка
Одне джерело стверджує, що Decathlon готова окремо продати свою нерухомість в рф.
25 січня, 14:35
Світ
Тегеран заявив, що «рішуче засуджує» нові санкції, запроваджені Брюсселем і Лондоном.
24 січня, 22:58
Економіка
Соціально-економічна ситуація ресурсної федерації московії все ще тримається, але тамтешній "глибинний народ" уже зводить кінці з кінцями.
23 січня, 17:18
Світ
І з цим поки що нічого не можуть зробити навіть США, які на 25% залежать від росіян в сегменті поставок збагаченого урану
23 січня, 17:00
Економіка
Посіпаки кремлівського бункерного щура рахують гірше, ніж воюють. Ніхто з них уявляє, як завершиться цей рік, а санкції тільки запрацювали.
18 січня, 21:36