Естонський експрезидент вважає урядовців Сакартвело «відновлювачами совка»

СВІТ
24 червня, 17:01
Прем'єр-міністр Сакартвело Іраклі "Серґо Орджонікідзе" Ґарібашвілі
Прем'єр-міністр Сакартвело Іраклі "Серґо Орджонікідзе" Ґарібашвілі

Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".

Про це свідчить красномовний допис відомого своєю проукраїнською позицією президента балтійської республіки (у 2006-2016 роках – прим. ред.), викладений на його офіційній сторінці у Twitter.

Тоомас Гендрік Ілвес звинуватив Іраклі Ґарібашвілі у безпідставних і бездоказових нападках на європейських урядовців і політиків, зокрема Карла Більдта.

«На жаль, як би це не виглядало прикрим, але чинний прем'єр-міністр Сакартвело повністю совєтизувався. Так, я впевнено заявляю, що пан Ґарібашвілі – справжній совок. Чому Євросоюз взагалі повинен мати з ним справу?», – слушно запитує експрезидент Естонії.

Причиною роздратування Тоомаса Гендріка Ілвеса стала обвинувальна заява Іраклі Ґарібашвілі з приводу можливої корупції експрем'єр-міністра Швеції Карла Більдта, якого нібито задля лобізму в Європі підкупив Міхеїл Саакашвілі за гроші з державного бюджету Сакартвело.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", прокремлівський владно-олігархічний режим у Тбілісі насмілився висувати різкі вимоги Європейському союзові, забувши згадати власну корупцію.

Читайте також:
Політика
Після вибухів у селищі Новофедорівка неподалік міста Саки, з тимчасово окупованого Кримського півострова почали масово виїжджати росіяни.
12 серпня, 18:12
Війна
Тіла сотень загиблих російських окупантів і терористів на українських полях та в українських лісах продовжують гнити й розкладатися.
24 липня, 17:09
Світ
Ресурсна федерація московії продовжує здійснювати воєнну агресію проти України руками нечисленних корінних народів із глибинки.
19 липня, 18:41
Світ
Велетенську морську істоту з глибин Тихого океану виловили в акваторії неподалік прикордонного з Перу чилійського міста Аріка.
17 липня, 20:24
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36