Фіала і Богуслаєв «зливали» Україну разом

Опінії
27.10.2022, 08:45
Фіала і Богуслаєв «зливали» Україну разом
Фото: Facebook

Президент стратегічного підприємства "Мотор-Січ" злигався з генеральним директором інвесткомпанії "Dragon Capital". Слідство поки мовчить.

Політолог

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Отже, В'ячеслав Богуслаєв російський агент, носій паспорта РФ і продавець двигунів для бойових гелікоптерів на росії. Це одна сторона медалі, про яку всі добре знають відтепер, але я ж люблю казати "Бе" коли хтось ризикує сказати "А".

Крім злочинного продажу гелікоптерних запчастин росіянам Богуслаєв безпосередньо причетний і до продажу стратегічного оборонного підприємства "Мотор-Січ" китайцям. І якщо у 2020-2021 році це ще не пахло настільки погано, аби проблему зрозуміли всі, то тепер зв’язки подібного штибу із КНР виглядають кричущими.

Але Богуслаєв це пів справи – старий ватан, яких багато; від члена Партії Регіонів кращого і не очікували. Однак проблема у наступному: безпосередньою ланкою в угоді щодо продажу "Мотор-Січі" виступає компанія "Dragon Capital" Томаша Фіали (спонсора партії "Голос", купи всіляких демократичних прозахідних ініціатив і різного штибу політичного вакарчукізму).

Ось так просто "найбільш прозахідний" напіволігарх Фіала випливає в угоді про продаж стратегічного оборонного підприємства комуністичного Китаю. Його дружина, Наталія Фуклєва, до речі, працює в юридичній компанії "DLA Piper", яка обслуговує позов поданий китайськими покупцями "Мотор-Січі" проти України.

Власне, випливає ця ж юркомпанія і в славнозвісних "Panama Papers", якраз в контексті участі у купівлі "Мотор-Січі". Я вже стомився пояснювати, що найчастіше, люди які імітують з себе радикальну прозахідність, демократизм і інший вакарчукізм за кілометр смердять мутними питаннями.

Якщо ви все ще вірите, що політпроєкти Фіали навсправжки підтримуються кимось впливовим на Заході, чи ба більше, через них ЦРУ готує антикорупційні інструменти аби утримати нашу владу від розкрадання бюджету – все зовсім не так. Ніякого "караючого меча" Заходу, за який треба голосувати на виборах не існує; все самі, все самі...

А Захід може лише подзвонити телефоном і дати або не дати чергову допомогу, транш або пораду. Звісно ж, зважаючи на нашу поведінку, оскільки вчити нас пісяти правильно і тримати поставу ніхто ззовні не збирається.

Прикол і в тому, що на жаль, ніхто поки не здіймає тему, як прокитайський Фіала заволодів найбільш причесаним медіа, котре пов'язують із демократичними ідеями – "Українська правда" (вона ж УП). І чи буде відповідальність не лише Богуслаєва, але й інших учасників незаконної схеми з "Мотор Січчю"?

Фіали у тому числі. А ще Павла Фукса, і навіть Андрія Деркача який свого часу відвідував США аби переговорити про продаж "Мотор Січі" з Еріком Прінсом, небезпідставно пов’язуваним із деякими впливами з КНР.

Дивіться, яка красива компанія зібралась, але чомусь про це пишуть мало. Про Богуслаєва – пишуть, а ось про інших не пишуть; дивина, не інакше...

Фіала і Богуслаєв «зливали» Україну разом_1
Читайте також:
Кримінал
Дмитро Сус став відомий тим, що допоміг зняти арешт з 14 газових свердловин компанії Злочевського
12:15
Опінії
Відсторонення кількох високопосадовців з уряду України у вівторок після звинувачень у корупції надало цим занепокоєнням нову гостроту
28 січня, 11:25
Опінії
Навздогін попередній нашій подачі про брехуна з тими ж яйцями заувага про строкатість життя, суспільства і яєць
28 січня, 10:25
Світ
До України прибули інспектори з метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні.
28 січня, 09:25
Опінії
Після скандалу із закупівлями Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб не показувати ціну за одиницю продуктів
27 січня, 18:15
Новини
Прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні"
27 січня, 17:25