Фінські туристи повертаються з Росії зі СНІДом і сифілісом

СВІТ
12.03.2017, 14:00
Фінські туристи повертаються з Росії зі СНІДом і сифілісом

Фінська преса повідомила, що останнім часом все більше фінських туристів, які повертаються з Росії, привозять з собою заразні хвороби, подхоплені у росіян.

Так у Південній Карелії спостерігається поширення ВІЛ. Глава соціально-охороноздоровчого округу фінської Південної Карелії, лікар-інфектолог Пекка Суомалайнен заявив, що протягом декількох років лікарі відзначають загрозливий тренд – ВІЛ-інфіковані все частіше виявляються людьми похилого віку.

ВІЛ, який не діагностували та не лікують медикаментозно, швидко призводить до погіршення стану і дійти вже до стадії СНІДу, нагадує Суомалайнен.

Фіни привозять з Росії не тільки СНІД, а й сифіліс. Суомалайнен уточнює, що найчастіше сифіліс у заражених протікає латентно, і його виявляють в ході інших аналізів.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Військова присутність США в Естонії не покращить, а тільки погіршить ситуацію з безпекою у Балтійському регіоні.
12:27
Лукашенко стверджує, що ходить без взуття, бо поважає працю прибиральниць.
вчора, 16:16
Шпигунство та крадіжка інформації з боку Китаю становлять «найбільшу довгострокову загрозу для США».
вчора, 15:36
Друг Путіна, Асада і Каддафі — суданець Омар аль-Башир невдовзі може постати перед судом.
вчора, 13:38
Невдовзі влада Фінляндії розпочне соціальний експеримент із впровадження нещодавно ухваленого плану суспільної рівності.
07 липня, 14:08
Абітурієнти з окупованих військами РФ грузинських територій будуть зараховані до вищих навчальних закладів країни без обов'язкових іспитів.
07 липня, 10:32