«Forbes»: найстрашніший ворог Зеленського – українці

ПОЛІТИКА
16.10.2021, 15:00
«Forbes»: найстрашніший ворог Зеленського – українці
Фото: Збруч

Оприлюднення розслідування "Pandora Papers" не віщує нічого доброго Україні, з якої через "президента Голобородька" тікають інвестори.

Таку думку на шпальтах авторитетного американського видання "Forbes" виклав аналітик світових бізнес-трендів Кеннет Рапоза, передає агенція "Останній Бастіон".

За його словами, дії Володимира Зеленського впродовж останніх двох років на посаді голови держави розходяться з передвиборчою програмою, якщо не прямо суперечать їй.

«Життя перетворилося на мистецтво. Але багато з тих, хто спостерігав за Україною, та іноземних інвесторів хочуть повернути свої вкладені кошти. Реальна версія "Слуги народу" не схожа на телесеріал. Це провал! Чинний український уряд і весь його бізнес-клас загрузли у таких глибоких проблемах, що буде дивно, якщо вони взагалі зможуть з них виборсатися. Я переконаний, що поява імені Зеленського в документах "Pandora Papers" – це поганий знак не стільки для Зеленського, скільки й у першу чергу для всієї України», – стверджує Кеннет Рапоза.

Американський аналітик світових бізнес-трендів вважає, що "президент Голобородько" замість реальної боротьби з вітчизняними олігархами займається профанацією на законодавчому рівні.

«Політика Зеленського з "деолігархізації", розкритикована Венеціанською комісією, виглядає сумнівною. Вона може бути використана як "політична зброя" проти опонентів. Очевидно, що в Україні як і раніше щось не так. І справа в керівництві у Києві. Невдалі кроки, здійснені адміністрацією як Трампа, так і Байдена, не принесли йому жодної користі. У поєднанні з "шахом" (але ще не "матом") на геополітичній шахівниці з боку росіян Україна сьогодні виглядає такою ж загубленою, як і раніше. Західна допомога та іноземні інвестиції навряд чи прийдуть на допомогу Україні. У Білого дому немає часу на драми в Україні. Це погано як для "Cлуги народу", так і для перспектив іноземного бізнесу в Україні, який сподівався, що це буде найбільша і найкраща країна з колишнього СССР для інвестування», – зазначив Кеннет Рапоза.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Зеленський роздав нагороди з нагоди Дня юриста; поряд із гідними іменами у списку є і люди з сумнівною репутацією.

Читайте також:
Опінії
Нереальні заяви, які вдарять по іміджу держави та Зеленського вже в грудні
11 червня, 18:55
Політика
На день журналістики дуполизи із Главкома охрестили Зеленського «світовим лідером».
07 червня, 09:00
Економіка
НБУ підняв курс долара після триденного зниження.
06 червня, 18:00
Опінії
В той час як європейці безкоштовно надавали своє житло українцям…
04 червня, 09:05
Політика
Ухилянт Зеленський, який разом з регентом Єрмаком узурпували владу в Україні, вчергове звинуватив Байдена
01 червня, 17:06
Політика
Зеленський вважає, що всі навкруги такі ж недалекі, як і він
01 червня, 13:24