Фотовиставку українського пейзажу презентували у Полтаві

ПОЛТАВА
11.02.2017, 16:36
Фотовиставку українського пейзажу презентували у Полтаві

Виставку фоторобіт Національної спілки фотохудожників представили в Полтаві.

У музеї імені Котляревського відкрилася виставка фоторобіт 16 полтавських митців під назвою «Мелодія українського пейзажу». На ній експозиціонувалося 45 світлин. Фото були зроблені у різних куточках України.

Основною тематикою робіт стали гірські та річкові краєвиди. Один із учасників виставки Сергій Назаркін розповів про власні враження від презентації.

Фотовиставку українського пейзажу презентували у Полтаві_1

 Презентовані роботи є відбраженням краси повсякденного життя. Вся українська природа від Карпатських гір і до Херсонських степів знайшла відображення у роботах митців. Звичайні речі можуть бути надзвичайно красивими, саме це і донесли фотографи, – додав він.

Виставку було експоновано у виставковій залі літературно-меморіального музею, що в бібліотеці Котляревсього.

Читайте також:
Полтава
У Полтаві понівечили 400-річний дуб.
08 квітня, 09:15
Полтава
Такер Карлсон назвав погрози Трампа на адресу Ірану «огидними».
08 квітня, 06:23
Полтава
Бив по голові та пхав до рота платіжки.
07 квітня, 13:05
Полтава
Шестиразова чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи та чемпіонка світу з боксу Анжела Торська відзначає День народження.
30 березня, 09:45
Полтава
Яка дозволяє племʼю єхидни розділяти гаруючи
25 березня, 12:35
Полтава
Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає спортивна гордість світу — Микола Григорович Закладний.
24 лютого, 22:58