Фронтовик ЗСУ: «Владімірскій централ» – оце Біблія росіян

МИСТЕЦТВО
11.12.2022, 06:45
Фронтовик ЗСУ: «Владімірскій централ» – оце Біблія росіян
Фото: Obozrevatel

Цілий народ десятиліттями привчали, що закон – це ніщо, а "поняття" – то є все. У висліді маємо збандючене світосприйняття на росії...

Коли читаю щось на кшталт «виховані на творах Пушкіна, Толстого, Достоєвського творять безчинства», дивуюсь безмежно. Панове українці, ви дійсно вважаєте, що це стадо хоч щось читало, окрім матюків в громадських туалетах?

Та сто в гору даю, що три чверті з них не зможуть вам сказати, хто такий Печорін, а тим паче, Раскольніков. Наташа Ростова для них – це героїня похабних анекдотиків про поручика Ржевського.

До речі, хто такий поручик Ржевський для них – теж загадка. Що вони знають про ідеї Толстого, а що розуміють у Достоєвському?..

Якщо хоч один згадає з Пушкіна більше ніж перший рядок із "Руслана і Людмили", то це буде великий дока. Тá й то, я більше ніж переконаний, що він не зможе сказати звідки той рядок.

"Владімірскій централ" – оце їхня Біблія! Блатняк, який вони з якогось переляку іменують шансоном – їхнє святе писання, а Круг із Вікою Цигановою – їхні пророки з апостолами в купі.

Цілий народ десятиліттями бандючня в купі серіалів вчила, що закон – це туфта, понятія – то все. Так чого ви від них чекаєте?

P.S. І да, московитська культура нам не потрібна і чужа. Геть з України боввани всім цим імперцям!

Автор – Олександр Писаревський, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також:
Світ
Кремль планує провести антиукраїнських акцій у Парижі, Тулузі та Брюсселі.
19 березня, 15:27
Війна
Німецькій пропагандистці Ковбасниковій світить до трьох років в’язниці за розпалювання ненависті до українців
10 березня, 11:19
Опінії
Цілком імовірно, що РФ має намір "розганяти" її серед недолугих співгромадян в інтернетах як "власне українське низове волевиявлення"...
06 березня, 16:58
Війна
Російські ботоферми взялися розповсюджувати у соціальних мережах брехливий звіт від розвідників Його Королівської Величності Чарльза III.
04 березня, 18:42
Війна
У "Вагнер-центрі" в Санкт-Петербурзі для роботи з молоддю відкрили клуб "Вагнерьонок"
03 березня, 09:04
Війна
кремль і російські блогери раніше оцінювали постачання Заходом оборонних ракетних комплексів Patriot як серйозну ескалацію
26 січня, 11:15