Російські ліберали намагаються вчити жити українців

ПОЛІТИКА
13.11.2022, 07:36
Російські ліберали намагаються вчити жити українців

Неспроможні на дії всередині РФ політики-опозиціонери та різнорідні оглядачі хочуть скористатися фронтовими перемогами української армії.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі написав керівник департаменту безпекової політики вітчизняного Центру політичних студій "Доктрина" Гліб Парфьонов.

За його словами, впевненим "лідером" у спробах накинути українським споживачам телевізійних програм чужого бачення є ексспічрайтер кремлівського бункерного щура Аббас Галлямов.

Власне, колишній путінський підлабузник, а нині – самозваний позасистемний громадсько-політичний діяч не вилазить із блакитних екранів, звідки доносить українцям наративи умовно ліберального російського імперіалізму.

«Будь моя воля, я б таких, як Аббас, цензурував при вході. Те, що ллється з його рота не вкладається у вуха. Ну, от ніколи такого не було й ось знову. Російський політолог-ліберал намагається вчити нас, українців, що нам вигідно має бути. Тим самим намагаючися зберегти цілісність клаптикової імперії, якою лишається росія.

Але це типова помилка всієї московської богеми, котра змогла втекти за кордон. Адже у нас із росіянами проблема аграрного характеру. Зараз поясню, про що мова: вони хочуть, аби ми лежали у землі, натомість ми хочемо, – щоби вони по ній не ходили. Ну, майже ідентичні бажання. Життєздатність України залежить лише від розпаду росії, і ніяк інакше. Затямте собі це вже, пане Галлямов!», – зазначив Гліб Парфьонов.

Водночас зауважимо, що вітчизняний медійний простір після 24.II.2022 раптово наситився чужорідними російськомовними тілами, котрі прагнуть видаватися не такими поганими, хоча насправді всіляко бажають на українських багнетах заїхати до Кремля і встановити свою диктатуру.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що деспотична російська імперія ніколи не стане демократичною російською республікою, адже позбавлена політиків без природної хоті уярмити сусідів.

Читайте також:
Війна
"Малоймовірно, що кремль вважає, що для України москва є мішенню"
21 січня, 11:18
Війна
Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.
16 січня, 18:22
Війна
Попри провали в Україні, «спецоперацію» автори методички називають «успішною»
31.12.2022, 20:25
Війна
Диктаторський режим Аляксандра Лукашенка змушує солдатів строкової служби дивитися пропагандистські ТБ-ролики по 4 години поспіль.
31.12.2022, 06:59
Світ
Москва вирішила "віддячити" Тбілісі за виявлену стійкість і неприєднання до санкційного тиску, запровадженого колективним Заходом.
26.12.2022, 09:33
Світ
Наново "коронований" диктатор комуністичного Китаю схиляє голову Європейської Ради до зради "миру у всьому світі" ціною наших життів.
05.12.2022, 18:09