Фронтовикам «очі перемоги», Кобеляцькій громаді — надійний захист

ПОЛТАВА
10 квітня, 06:01
Фронтовикам «очі перемоги», Кобеляцькій громаді — надійний захист

Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують бойові завдання на передовій, отримали чергову партію дронів. Допомогли тиловики.

Красномовним доказом слугує придбання Кобеляцькою громадою за ініціативи свідомих жителів безпілотного літального пристрою. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на звіт органу місцевого самоврядування.

Прислухавшись до небайдужих кобелячан, члени виконавчого комітету виділили необхідні кошти із бюджету для купівлі 5 квадрокоптерів типу «DJI Mavic 3T». Зазначається, що ці передові БПЛА покращать розвідувальні можливості фронтових підрозділів, де служать земляки.

«Кожен із переданих дронів оснащений камерою із потрійним об'єктивом, що дозволяє знімати у надвисокій роздільній здатності. Важлива особливість «DJI Mavic 3T» — передова система стабілізації, яка забезпечує чіткі та плавні фільмування навіть в умовах високої динаміки. Саме тому ці квадрокоптери були придбані відповідно до конкретних запитів військовиків, значно покращивши виконання завдань на користь України», — прокоментували у Кобеляцькій міській раді.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що волонтери із Сергіївки постійно спонукають односельців на добрі вчинки задля допомоги ЗСУ. Влада громади, на відміну від влади Полтави, рішуче підтримує дії своїх мешканців.

Фронтовикам «очі перемоги», Кобеляцькій громаді — надійний захист_1
Читайте також:
Полтава
Міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього» має власне укриття. Від нині там ховатимуться у разі ракетної загрози.
вчора, 19:12
Полтава
На мармурових постаментах сонцесяйні обличчя чотирьох мужніх Воїнів. Вони без слів звертаються до земляків із закликом не спиняти боротьби.
вчора, 06:06
Полтава
Нещодавно встановлена сонячна електростанція стала справжньою рятівною соломинкою. Дарма, що її споруджено за кошти західних інвесторів.
20 червня, 14:52
Полтава
«Полтаватеплоенерго» продовжує вимагати у громадян абонентську плату за послуги, які не надає. А міська рада їм у цьому допомагає.
19 червня, 10:38
Полтава
Якого року виробництва, країна походження і стан транспортних засобів вирішуватимуть депутати на сесії. Планується перевозити школярів.
19 червня, 06:12
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
18 червня, 14:56