Сергіївська громада «зеленим» ямщикам: допомагайте захисникам, а не імітуйте

ПОЛТАВА
08 квітня, 12:34
Сергіївська громада «зеленим» ямщикам: допомагайте захисникам, а не імітуйте

Знову селяни Полтавського краю в авангарді підтримки фронтовиків. Натомість чиновники та депутати обласного центру досі пасуть задніх.

Красномовний тому доказ — передача чергової партії вкрай необхідних безпілотних літальних пристроїв військовослужбовцям Збройних Сил України представниками Сергіївської громади. Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон».

З'ясувалося, що група волонтерів із Сергіївки — цілковито безкорисливі люди, які спонукають односельців на добрі вчинки. Влада громади, на відміну від влади Полтави, рішуче підтримує (особливо фінансово) дії своїх мешканців, покликаних підставити плече воїнам на передовій.

«Нарешті отримали ще одну партію придбаних для потреб ЗСУ квадрокоптерів типу «DJI Mavic 3 PRO». І вже найближчим часом вони поїдуть до наших захисників. Працюємо далі, не зупиняємося. Віримо у нашу Перемогу», — прокоментували ситуацію у Сергіївській громаді.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що чим більше у наших захисників на фронті буде необхідної зброї й техніки, тим рішучіше відбуватиметься деокупація України. Це відомий факт.

Читайте також:
Полтава
Спочатку захмарні ціни на газ, потім електроенергія. Тепер воюючій країні «європейські» ціни на бензин і дизпаливо.
вчора, 09:33
Полтава
Українські захисники вдячні землякам за надану допомогу. Фронтовики із Чернігівського і Харківського напрямків отримали необхідне оснащення.
20 травня, 06:01
Опінії
43 річний Сергій Лещенко закликає мобілізувати 25 річних українців, сидячі в своїй квартирі за $2 млн.
16 травня, 17:35
Політика
Юлія Свириденко скасовує наказ про бронювання працівників доставки їжі Glovo, казино та інших.
16 травня, 16:25
Політика
Обласний та промисловий центр Півдня поступово «старішає» і не може утримати молодих фахівців. Російська агресія погіршила ситуацію.
09 травня, 19:04
Війна
Розгляд майже 11 тисяч кримінальних справ зупинили через мобілізацію обвинувачених
09 травня, 09:05