Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ

ВІЙНА
29.12.2023, 19:01
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ

Українські захисники не покладаючи рук відбивають російську агресію на всій протяжності фронту. Тяжко всюди: і у Кринках, і у Куп'янську...

Для підтримки морального духу фронтовиків спеціально до різдвяно-новорічних свят Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний видав наказ про нагородження. Видавав відзнаки побратимам головний сержант 93 Окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Іван Буряк.

Торік ці воїни обороняли Сумщину та Полтавщину від російських загарбників, не підпускаючи до Охтирки та Котельви. Нині військовослужбовці 93 ОМБр стоять на варті українського Сходу, де й відбулася урочиста церемонія нагородження.

«Легендарні та незламні воїни Холодноярці, для мене велика честь вручати вам ці нагороди. Я певен, що кожен з вас достойний більше відзнак, та кожен з вас зробить ще дуже багато для нашої країни та її перемоги», — зазначив головний сержант 93 ОМБр.

Уточнюється, що сержантів різних підрозділів бригади нагороджено відзнаками Головнокомандувача ЗСУ, а саме: «Золотий хрест», «Гілка дубового листя», «За збережене життя» та «Хрест хоробрих». Церемонія розпочалась із вшанування пам'яті полеглих побратимів.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії. Нещодавно відзначено нагородами палестинських добровольців ЗСУ.

Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_1
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_3
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_5
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_7
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_9
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_11
Фронтовиків нагородили відзнаками Головнокомандувача ЗСУ_13
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36