Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами

ВІЙНА
30 серпня, 20:07
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами

Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.

Красномовним свідченням є публічне нагородження грамотою і медаллю представників палестинської діаспори, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, керівництво Київської міської військової адміністрації відзначило за заслуги фронтових медиків Альжарадата Могаммеда Сааді-Абдулу та Абу Шамсію Рамі Нуамановича.

«Палестинська громада пишається своїми вірними дітьми та тими, хто служив і продовжує надавати послуги та жертвувати заради свого другого дому – України. Щиро дякуємо Україні, що не залишає вчинки наших синів без уваги та вдячності», – зазначили у пресслужбі діаспори.

Знаково, що нагороджені двійко палестинських військовиків не єдині, хто сприяє наближенню української перемоги над російськими загарбниками, у Силах оборони служать сотні інших їхніх одноплемінників.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що українську молодь системно відвертають від Героїв Нації "зеленим" медіашлаком.

Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_1
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_3
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_5
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_7
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_9
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57
Історія
Невідомому неповнолітньому хлопчику навіть повісили замóк на ногу, аби він точно не вибрався і не почав кусати своїх жертв уночі.
17 серпня, 16:00