Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами

ВІЙНА
30.08.2023, 20:07
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами

Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.

Красномовним свідченням є публічне нагородження грамотою і медаллю представників палестинської діаспори, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, керівництво Київської міської військової адміністрації відзначило за заслуги фронтових медиків Альжарадата Могаммеда Сааді-Абдулу та Абу Шамсію Рамі Нуамановича.

«Палестинська громада пишається своїми вірними дітьми та тими, хто служив і продовжує надавати послуги та жертвувати заради свого другого дому – України. Щиро дякуємо Україні, що не залишає вчинки наших синів без уваги та вдячності», – зазначили у пресслужбі діаспори.

Знаково, що нагороджені двійко палестинських військовиків не єдині, хто сприяє наближенню української перемоги над російськими загарбниками, у Силах оборони служать сотні інших їхніх одноплемінників.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що українську молодь системно відвертають від Героїв Нації "зеленим" медіашлаком.

Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_1
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_3
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_5
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_7
Палестинських добровольців ЗСУ відзначено нагородами_9
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36