Путін наслідує репресивну методику Сталіна, — кримська правозахисниця Салієва

ВІЙНА
14.09.2021, 11:36
Путін наслідує репресивну методику Сталіна, — кримська правозахисниця Салієва
Фото: QHA

Систематичне переслідування киримли на окупованому росіянами українському півострові набрало небачених до сьогодні обертів.

Про це в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" заявила кримська правозахисниця Муміне Салієва, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, співробітники Федеральної служби безпеки РФ без належних судових рішень і постанов проводять незаконні обшуки у помешканнях киримли з рядом правопорушень, відбираючи всі ґаджети, не даючи зв'язатися з адвокатами.

«Але і це ще не все. Бо коли адвокат, скажімо, вже під'їхав до будинку обвинуваченого, де тривали обшуки, спецслужби всередину його не пропускають, мотивуючи це "таємницею слідства". Людей фактично викрадають серед білого дня, тому що на наші питання, де і на яких підставах утримуються такі-то особи у ФСБ і МВС скрізь відповідають негативно. Нам брешуть, кажучи, що тих чи інших затриманих кримських татар там немає», — коментує невтішну ситуацію Муміне Салієва.

Правозахисниця додає, впродовж останніх 7 років для тих кримчан, особливо етнічних киримли, котрі не сприйняли окупацію півострова росіянами, вже стало звичною практикою зникати майже безслідно.

«Я переконана, що це означає — вони точно не знаходяться у безпеці, а співробітники різних служб можуть свідомо застосовувати до них як психологічний тиск, так фізичний, зокрема тортури. Я вважаю, що всі ці кримінальні справи проти нас сфабриковані виключно з політичних мотивів, аби завадити Меджлісу якось впливати на життя кримських татар в окупації», — зазначила Муміне Салієва.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на цьогорічних виборах до Державної Думи.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ніякої фантазії у кремлівських неофашистів нема. Владімір Путін знову копіює біснуватого Адольфа Гітлера...
22 вересня, 08:09
Війна
Україна вимагає від окупантів відкрити гуманітарний коридор з Енергодару
06 вересня, 13:55
Війна
В тимчасово окупованому Криму продовжують лунати вибухи
16 серпня, 13:34
Війна
Ситуація з водопостачанням в окупованому Донецьку критична
16 серпня, 12:40
Війна
Чим активніше Кремль намагається насадити у тимчасово окупованих районах Херсонщини та Запоріжжі свій порядок, тим сильніша протидія.
15 серпня, 07:45
Війна
Мешканці тимчасово окупованого Криму отримують інструкції, як діяти у надзвичайній ситуації
14 серпня, 13:26