Путін наслідує репресивну методику Сталіна, — кримська правозахисниця Салієва

ВІЙНА
14 вересня, 11:36
Путін наслідує репресивну методику Сталіна, — кримська правозахисниця Салієва
Фото: QHA

Систематичне переслідування киримли на окупованому росіянами українському півострові набрало небачених до сьогодні обертів.

Про це в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" заявила кримська правозахисниця Муміне Салієва, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За її словами, співробітники Федеральної служби безпеки РФ без належних судових рішень і постанов проводять незаконні обшуки у помешканнях киримли з рядом правопорушень, відбираючи всі ґаджети, не даючи зв'язатися з адвокатами.

«Але і це ще не все. Бо коли адвокат, скажімо, вже під'їхав до будинку обвинуваченого, де тривали обшуки, спецслужби всередину його не пропускають, мотивуючи це "таємницею слідства". Людей фактично викрадають серед білого дня, тому що на наші питання, де і на яких підставах утримуються такі-то особи у ФСБ і МВС скрізь відповідають негативно. Нам брешуть, кажучи, що тих чи інших затриманих кримських татар там немає», — коментує невтішну ситуацію Муміне Салієва.

Правозахисниця додає, впродовж останніх 7 років для тих кримчан, особливо етнічних киримли, котрі не сприйняли окупацію півострова росіянами, вже стало звичною практикою зникати майже безслідно.

«Я переконана, що це означає — вони точно не знаходяться у безпеці, а співробітники різних служб можуть свідомо застосовувати до них як психологічний тиск, так фізичний, зокрема тортури. Я вважаю, що всі ці кримінальні справи проти нас сфабриковані виключно з політичних мотивів, аби завадити Меджлісу якось впливати на життя кримських татар в окупації», — зазначила Муміне Салієва.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на цьогорічних виборах до Державної Думи.

вибір редакції
Читайте також:
Чинний «міністр освіти ДНР» Михайло Кушаков має російський паспорт і є офіцером спецслужб РФ.
24 вересня, 15:57
Розпочато проведення військових зборів мобілізаційного резерву окупантів.
21 вересня, 14:57
В окупованому росіянами Красноперекопську (він же Яни Капу) розпочато набір до мобілізаційного резерву армії країни-агресора.
21 вересня, 12:24
На тлі відсутності у російських окупантів будь-яких воєнних успіхів, Кремль продовжує пошук найбільш ефективної тактики дій.
20 вересня, 13:28
У Тбілісі обурені повним переходом освітніх закладів Ґальського району окупованої РФ Абхазії на російську мову навчання.
16 вересня, 08:01
Кремлю вистачило 25 років, аби занапастити хитку білоруську державну самостійність руками свого вусатого аґента і авіатерориста.
11 вересня, 08:01