ФСБ стоїть на варті російсько-українського кордону на Луганщині

ВІЙНА
31.12.2022, 18:00
ФСБ стоїть на варті російсько-українського кордону на Луганщині

Попри тимчасову окупацію нашого найсхіднішого регіону росіяни так і не прибрали обіцяний колаборантам прикордонно-митний контроль.

Відомості про це оприлюднила пресслужба на офіційному Telgram-каналі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що позірне "приєднання" до складу країни-агресорки "чотирьох нових суб'єктів федерації" – ніщо інше, як інформаційний шум, бо державний кордон московити насправді нікуди не прибрали.

Як виявилося, згідно з офіційною заявою митних органів РФ, вони «не здійснюють митного та інших видів контролю на кордонах територій "ЛНР", "ДНР", Запорізької та Херсонської областей, суміжних із територіями інших суб'єктів росії».

Натомість у пресслужбі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації стверджують, чекісти посилили перевірки, особливо тих, хто ще не отримав паспорта громадянина росії:

«Задля забезпечення безпеки – сприяють співробітникам прикордонного управління ФСБ РФ у перевірці майна громадян і транспортних засобів. Крім того, митні органи не уповноважені на розгляд питань, пов'язаних із тривалістю проходження адміністративних кордонів між територіями.

Митний контроль скасували, контроль ФСБ – залишився. На кордоні між окупованою Луганщиною та РФ залишаються працювати митники разом із ФСБ, у так званій "ЛНР" діятиме закон РФ, що визнає українські судові акти щодо стягнення боргів, атаки росіян відбиті від чотирьох населених пунктів».

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що четверо українських захисників із лав добровольчого батальйону "Братство Дмитра Корчинського" полягли смертю хоробрих у лісах на Брянщині.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Протягом доби ЗСУ відбили понад 30 атак противника. Найзапекліші бої точаться за населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.
18:35
Війна
Доки криваві корупціонери Дмитро Лунін і Олександр Чахлов наживаються на смертях, наші захисники не припиняють відбивати російську агресію.
16:38
Війна
Британська розвідка повідомила, скільки систем «Зоопарк-1М» втратила рф в Україні
12:27
Війна
Бригади наприкінці місяця пройдуть загальновійськову підготовку та повернуться до України.
10:23
Війна
ПВК "Вагнера" втратила значну кількість живої сили в районі Бахмута
08:25
Війна
ЗСУ відбили понад 80 атак противника. В епіцентрі бойових дій залишаються населені пункти Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.
07:48