Гадяцька міська рада перевиконала бюджет за перші пів року

ПОЛТАВА
15 липня, 10:25
Гадяцька міська рада перевиконала бюджет за перші пів року

Упродовж січня-червня 2021 року дохідну частину бюджету Гадяцької об'єднаної міської територіальної громади збільшено на 108%.

Таку інформацію на черговому сесійному засіданні орґану місцевого самоврядування озвучив міський голова Володимир Нестеренко, передає аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Гадяцьку скарбницю вдалося поповнити 5,2 мільйонами гривень, які влада планує спрямувати на вирішення низки актуальних питань життєдіяльності громади.

У зв'язку з цим місцевим депутатам довелося затвердити зміни до чинних проґрам та скореґувати сам бюджет Гадяча на поточний рік.

«Для забезпечення підвищення передбачуваності та послідовності бюджетної політики також були ухвалені відповідні рішення щодо реалізації 22-х майбутніх проґнозних проґрам», – зазначили у пресслужбі міської ради

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що тим часом у Кобеляцькій ОТГ чиновники з дозволу депутатів зменшили кількість шкіл.

Читайте також:
У Гребінці депутати затвердили запропоновані чиновниками зміни до низки проґрам розвитку і бюджету громади на 2021 рік.
29 липня, 10:36
Одним із пріоритетів соціальної політики влади Семенівки Кременчуцького району визнано оздоровлення і відпочинок дітей громади.
27 липня, 11:28
У п'ятницю, 23 липня, під головуванням Карлівського міського голови відбулося засідання профільної комісії з фінансово-бюджетних питань.
24 липня, 10:12
На Полтавщині невпинно зростають ціни — слідом за тарифами на проїзд чималі кошти доведеться викласти за харчування учнів у школах.
19 липня, 09:07
Влада Машівки Полтавського району розпочала впорядкування територій для подальшого соціально-економічного розвитку селища.
16 липня, 13:01
Понад 300 тисяч гривень спрямують депутати Гадяча на покращення медицини, освіти та житлово-комунального господарства громади.
23.09.2020, 10:33