Гадяцькі майстри допомагають вартовим українського неба на Сумщині

ПОЛТАВА
10 травня, 14:53
Гадяцькі майстри допомагають вартовим українського неба на Сумщині

Вітчизняні мисливці за ворожими дронами у північно-східному прикордонні постійно потребують підтримки. Тил рішуче сприяє фронту.

Красномовним тому доказом слугує обладнання позашляховика протидроновим озброєнням. Відповідний звіт оприлюднив керівник одного із волонтерських товариств Гадяча, підприємець і громадсько-політичний діяч Олексій Матюшенко.

За його словами, майстри інженерної думки впродовж короткого строку змогли втілити у життя мрію хлопців із 5-го прикордонного загону. На кузов повнопривідного пікапа встановили на турель 2 кулемети ПКТ, тепловізор з екраном, прожектор і лазерну указку для знищення повітряних цілей.

«Днями обладнали «ЩИТ/Винищувач Шахедів» для наших воїнів із ДПСУ, а також реалізували механічний спуск, який до цього ніде не використовувався. Це допоможе відстежувати ворожі «Шахеди» та боротися з безпілотниками противника на Сумщині», — зазначив Олексій Матюшенко.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як окупаційно-терористичний контингент РФ прагне взяти у «кліщі» Часів Яр і Костянтинівку. Ворог тисне своєю масою на Бахмутському напрямку Східного фронту.

Читайте також:
Полтава
Тільки у справах можна пізнати справжню сутність людини. Приклад влади Полтави показує, що містом керують перефарбовані зрадники.
03 травня, 14:45
Полтава
Не минає і дня, щоби небайдужі мешканці Полтавського краю не надіслали на передову гуманітарний вантаж. Військо потребує харчів.
02 травня, 19:06
Війна
Жителі батьківщини маршала Маннергейма як ніхто знають, як це потрапити під російську агресію. Фінляндія рішуче допомагає Україні.
27 березня, 14:36
Полтава
Патріотизм вимірюється глибиною власної кишені й щирістю. У цьому певні жителі Черняківки Чутівської громади, які забезпечують воїнів.
25 березня, 12:36
Полтава
«Армія і народ — єдині!». Таким гаслом уже другий рік поспіль активно послуговуються мешканці Сергіївської громади Миргородського району.
07 березня, 14:45
Полтава
Полтавська обласна влада полюбляє піаритися на чужій допомозі. Однак насправді команда Проніна-Біленького чхати хотіла на земляків.
28 лютого, 12:34