Ворог прагне взяти у «кліщі» Часів Яр і Костянтинівку — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
03 травня, 08:32
Ворог прагне взяти у «кліщі» Часів Яр і Костянтинівку — фронтовик ЗСУ

Окупаційно-терористичний контингент РФ тисне своєю масою (солдатами й технікою) на Бахмутському напрямку. Оборонці ледь тримаються.

Про це у коментарі для медіаагенції «Останній Бастіон» заявив доброволець 24-го Окремого штурмового батальйону «Айдар», фронтовик Станіслав Бунятов за позивним «Осмáн». З його слів, загарбникам командування поставило за мету до завершення весни вийти до меж Слов'янсько-Краматорської агломерації.

Ось, чому тисячі істот в одностроях болотного кольору так відчайдушно штурмують Часів Яр і Торецьк, на Бахмутському напрямку стало важче, як торік. У разі, якщо московити окупують Костянтинівку, ситуація для Збройних Сил України на Донеччині погіршає.

«Щоденно рашисти здійснюють тиск на наші позиції силами піхотних з'єднань із напрямку Богданівки та Іванівського, застосовуючи класичну робочу схему «кліщі». Їхня ціль — відрубати окраїну Часового Яру за каналом та вирівняти лінію, після чого перейти до перетину самого каналу, який є головним бар'єром до основної частини міста і Костянтинівки. Найбільший тиск зараз приходиться на південь від Бахмутської траси.

Особисто моя думка така: при правильній розстановці сил і засобів, за канал ворог зайти не зможе, там у нас є фортифікаційні споруди та контроль FPV. У майбутньому буде розвивати свою роботу в Кліщіївці, Андріївці, Іванівському і з напрямку Озарянівки, для інформаційного тиску та деморалізації свідомого населення», — повідомив фронтовик Станіслав Бунятов.

А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», ворог не просто має ресурси, а й успішно використовує їх проти України. Ми маємо ситуацію, коли технологічно українська і російська армії здебільшого на одному рівні.

Читайте також:
Війна
Тактичні успіхи окупаційно-терористичного контингенту на Донеччині спричинені грою блазнів із Банкової. Ворог суне на Торецьк і Покровськ.
02 липня, 14:57
Опінії
Чотириразовий ухилянт на посаді голови української держави не здатен на воєнні перемоги. Його парафія — постійні поразки.
05 травня, 19:58
Війна
На одному з відтинків Східного фронту наші захисники у марунових беретах відпрацювали по позиціях окупантів. Росіяни втратили 10 танків.
17.12.2023, 07:51
Війна
Російські окупанти змогли просунутися на авдіївському відтинку фронту до відвалу міського коксохімічного заводу. Там триває запекла битва.
27.10.2023, 21:53
Опінії
Струни стрілецьких черг оповили павутинням крайні провулки приватного сектора. Понівечений ворожою артою Бахмут нагадував пекло.
10.06.2023, 17:23
Війна
Незламне місто-фортеця у серці Донеччини не перебуває під повним контролем російських окупантів, наші захисники дають відсіч ворогу.
21.05.2023, 18:53