Ганьба зеленим ямщикам: Горішні Плавні обійшли Полтаву у допомозі ЗСУ

ПОЛТАВА
18 січня, 08:20
Ганьба зеленим ямщикам: Горішні Плавні обійшли Полтаву у допомозі ЗСУ
Фото: Останній Бастіон

Доки при владі в Україні перебуває каґал перефарбованих у синьо-жовті барви українофобів, перемоги не буде. Полтавці це знають, як ніхто.

Адже обласним центром керують некомпетентні у галузі управління особи із досвідом опанування іноземних грантів. Через таких, як подружжя Ямщикових, Полтавська міська рада досі на належному рівні не допомогла фронтовикам Збройних Сил України.

Натомість Горішні Плавні можуть бути показовим прикладом для наслідування. Згідно зі звітом голови громади Дмитра Бикова, днями на потреби передових підрозділів Морської піхоти було передано 140 дронів класу FPV-7 та FPV-10, які будуть використані проти окупантів.

Доволі знаково, що міська рада Горішніх Плавнів не стала посилатися на бюрократичні процедури, а провела позачергове засідання на початку січня, де відразу з бюджету виділено 4 мільйона гривень на придбання безпілотних пристроїв. І вже зараз отримані від виробника дрони поїдуть на фронт.

«Наприкінці грудня 2023 року ми ухвалили відповідну програму підтримки Збройних Сил України. Затим спрямували бюджетні кошти для її фінансування. Розпочалася процедура закупівель 140 FPV-дронів із функцією бачення від першої особи, зокрема через окуляри віртуальної реальності. Ми раді, що змогли догодити нашим захисникам», — прокоментував ситуацію Дмитро Биков.

Своєю чергою, морпіхи ЗСУ подякували за передані Горішньоплавненською громадою засоби, які допомагають виконувати поставлені військовим командування завдання. Захисники відзначили, що дрони нівелюють спроби росіян прорвати оборону, а під час нашого наступу, відповідно, — сприяють визволенню рубежів.

Як бачимо, існують на Полтавщині державники та патріоти серед чиновників, котрі не словом, але ділом мають змогу наближати нашу спільну перемогу над ворогом. Обласному центру пощастило менше через присутність різношерстних зелених ямщиків та інших мамаїв.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як селяни Полтавщини за свій кошт придбали автомобіль і генератор для ЗСУ. Свідомі люди, небайдужі українці гуртуються у тилу, щоби фронт не відчував нестачі у найнеобхіднішому.

Читайте також:
Полтава
Віднині одна із фронтових бригад перебуватиме під опікою органу місцевого самоврядування Полтавщини. Бійці в очікуванні додаткової допомоги.
26 травня, 14:53
Полтава
Віддалені географічно, але не історично дві громади зміцнюють свої по-справжньому побратимські зв'язки. Йдеться про Кременчук і Алітус.
20 травня, 14:56
Полтава
Громадськість має надати владі пропозиції про розташування символічного місця, де вшановуватимуть пам'ять полеглих на фронті земляків.
10 квітня, 14:36
Політика
Сім'ї захисників України не мають страждати від злиднів. Влада зобов'язана підтримувати фінансово тих, чиї чоловіки воюють на передовій.
27 лютого, 20:28
Війна
Міський голова української столиці принципово не займався розбудовою мережі укриттів для людей, адже київська земля має свою ціну.
01.06.2023, 21:42
Полтава
Міська рада і виконавчий комітет спільно погодили рішення спрямувати 2 мільйони гривень на благоустрій та безпеку Пирятина.
02.09.2022, 20:03