Генерал Кісільов: той, хто захистив Київ від російських загарбників

ВІЙНА
11 лютого, 13:00
Генерал Кісільов: той, хто захистив Київ від російських загарбників
Фото: Facebook

Фіксуємо історію, яку творять свідомі українці у нас із вами на очах. Розповідаємо про величних особистостей, хоч і скромних, але Героїв.

Генерал, який захищав Київ, — одна з характерних історій 2022 року. Яка підкреслює наскільки ми всі були єдині у спільній меті не дозволити російським військам захопити столицю України

Історія, яка показує, як об'єдналися добровольці та генерали, всі українці об'єдналися навколо Збройних Сил України. Колись Він перебував на посаді начальника військ протиповітряної оборони Сухопутних військ, але був звільнений із лав ЗСУ у 2020 році.

Проте, вже перші звуки широкомасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року привели його відразу в чергу до ТЦК та СП. Як і сотні тисяч інших найкращих українців.

Обирати посади не в правилах таких людей, тому куди призначили — туди й відправився виконувати бойові задачі. Як розповідає командир 72-ї Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців полковник Олександр Вдовиченко:

«Він приїхав на Пущу-Водицю, дивлюсь таке знайоме обличчя. Дивлюсь генерал-майор, кажу: «Бажаю здоров'я, пане генерале, а Ви що тут робите?». Каже: «Я — командир розрахунку на Стінґері». Взяв собі розрахунок зенітного дивізіона і з цим розрахунком він всю, всі бої повітряні, ну нє так, всі повітряні не можна сказати, все ведення боїв він постійно виїжджав, збили 4 гелікоптера з його розрахунку».

Зенітник генерал-майор Сергій Кісільов у березні 2022 року потрапив у найбільш гарячу точку боїв за столицю України, у селище Мощун. Був прикріплений до 72-ї ОМБр, діяв автономно, на свій власний страх і ризик.

У результаті збив 4 російські вертольоти. А ще — зіграв важливу роль у тому, що українські Воїни втримали переважаючого у силах і засобах ворога, змусили його відступати та залишити межі Київської, Житомирської, Чернігівської, Сумської та Полтавської областей.

Це просто одна історія десятирічної російсько-української війни. Скільки таких історій ще не знають українці, кому б встигнути лише зафіксувати та записати всі ці важливі факти нашої новітньої історії і наших сучасних Героїв?!

Автор : Ігор Полуектов
Читайте також:
Війна
Також було знищено ворожий комплекс РЕБ «Полє-21».
09 квітня, 17:30
Війна
У ніч на п’ятницю, 5 квітня, російські міста, в яких розташовані аеродроми, атакували понад 50 безпілотників.
05 квітня, 11:27
Війна
З цього аеродрому відбувається зліт стратегічних бомбардувальників Ту-95МС, які є носіями крилатих ракет, що атакують Україну
20 березня, 10:13
Війна
На змаганнях нашу країну представляли 30 українських військовослужбовців та ветеранів із пораненнями. Вони здобули 70 медалей.
20 березня, 09:35
Війна
2 роки тому у Кременчуці під час російського вторгнення постало нове військове з'єднання. Бойове хрещення здобуто на Східному фронті.
08 березня, 20:32
Війна
Вартість потопленого корабля становить близько 65 мільйонів доларів.
05 березня, 10:01