Роль людей у ​​цій війні вирішальна — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
20.11.2023, 11:47
Роль людей у ​​цій війні вирішальна — фронтовик ЗСУ

Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.

Таку думку в інтерв'ю для провідного американського телеканалу CNN висловив військовослужбовець Збройних Сил України Олександр Дядюшкін. 36-річний фронтовик півтора року боронить рідну Донеччину від окупантів.

До повномасштабної російської агресії він працював кадровим консультантом і викладачем філософії та історії релігії у столиці. Але з оголошенням початку контрнаступу ЗСУ став добровольцем у складі новосформованої бригади.

«Я розумів, що це буде досить затяжний конфлікт, коли хлопці прийдуть на фронт, наберуться досвіду, але ворог робитиме так само. Тому кількість професійних військ, які будуть брати участь у бойових діях, постійно зростатиме як з нашого боку, так і з боку ворога. Ми повинні зосередитися на довгій грі.

Не в тому сенсі, що я готовий віддати своє життя, а в тому сенсі, що я буду вдосконалювати свою майстерність з місяця у місяць, рік у рік. Тому зараз не шкодую, що вдягнув армійський однострій. Я бачу роботу для себе. Роль людей у ​​цій війні вирішальна. Як відомо, перемагає не сталь, а дух. Дух та, що найважливіше, інтелект», — зазначив Олександр Дядюшкін.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що збереження піхотинців — це основна ресурсна та тактична ціль сучасної війни. Адже час добровольчої піхоти, яка сама рвалась у маневрові бої на танки із гранатометами, минув, але у позиційній війні потреба у якісній піхоті загострилась.

Читайте також:
Війна
Наша кількість мусить переростати в якість. Тобто, більше нас — менше кривавого багна і жертв, бо так працює справжня війна.
09 січня, 08:09
Війна
Добровольці та мотивовані фронтовики закінчуються. Стримувати навалу російських окупантів стає дедалі важко, майже неможливо.
07 січня, 12:06
Війна
Крім війни на землі, у повітрі й воді, йде світоглядна битва в інформаційному, духовно-ідеологічному просторі. Гуртуймося, це все на довго.
25.12.2023, 12:34
Війна
Будьмо відверті: ми всі хочемо найшвидше закінчення війни. Проте ворог підступний і не по лише нас доки ми його не знищимо!
19.12.2023, 20:32
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14.07.2023, 17:53
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13.07.2023, 21:29