Роль людей у ​​цій війні вирішальна — фронтовик ЗСУ

ВІЙНА
20 листопада, 11:47
Роль людей у ​​цій війні вирішальна — фронтовик ЗСУ

Станом на листопад 2023 року Україна вийшла на плато своїх можливостей. Не можна дати росії накопичити ударний потенціал — це небезпечно.

Таку думку в інтерв'ю для провідного американського телеканалу CNN висловив військовослужбовець Збройних Сил України Олександр Дядюшкін. 36-річний фронтовик півтора року боронить рідну Донеччину від окупантів.

До повномасштабної російської агресії він працював кадровим консультантом і викладачем філософії та історії релігії у столиці. Але з оголошенням початку контрнаступу ЗСУ став добровольцем у складі новосформованої бригади.

«Я розумів, що це буде досить затяжний конфлікт, коли хлопці прийдуть на фронт, наберуться досвіду, але ворог робитиме так само. Тому кількість професійних військ, які будуть брати участь у бойових діях, постійно зростатиме як з нашого боку, так і з боку ворога. Ми повинні зосередитися на довгій грі.

Не в тому сенсі, що я готовий віддати своє життя, а в тому сенсі, що я буду вдосконалювати свою майстерність з місяця у місяць, рік у рік. Тому зараз не шкодую, що вдягнув армійський однострій. Я бачу роботу для себе. Роль людей у ​​цій війні вирішальна. Як відомо, перемагає не сталь, а дух. Дух та, що найважливіше, інтелект», — зазначив Олександр Дядюшкін.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує, що збереження піхотинців — це основна ресурсна та тактична ціль сучасної війни. Адже час добровольчої піхоти, яка сама рвалась у маневрові бої на танки із гранатометами, минув, але у позиційній війні потреба у якісній піхоті загострилась.

Читайте також:
Війна
Гармаші Збройних Сил України вже давно опанували надсучасне західне озброєння, завдяки якому методично знищують російських загарбників.
14 липня, 17:53
Опінії
Українські спецпризначенці успішно нищать і трофеять ворожу військову техніку та різнорідне озброєння. "Моссаду" про таке не снилося.
13 липня, 21:29
Блоги
Коли Денис Прокопенко, Святослав Паламар та інші "турецькі бранці" знову стануть у стрій, окупантам стане непереливки.
10 липня, 16:00
Війна
Збройне формування, яке постало з українських добровольців 5.V.2014, пройшло тривалий шлях гарту у горнилі війни проти росіян.
05 травня, 19:25
Світ
Парламентарі балтійської республіки повернули обов'язкову військову службу для повнолітнього чоловічого населення віком 18-27 років.
05 квітня, 19:44
Війна
Спеціальні служби Суомі стурбовані великою кількістю фінських добровольців у лавах фронтових підрозділів Сил оборони України.
06 березня, 20:43