Генерал Марченко попередив про загрозу російського наступу на Півдні

ВІЙНА
01.03.2023, 17:17
Генерал Марченко попередив про загрозу російського наступу на Півдні
Фото: Forbes

Мешканцям прифронтової Запорізької міської громади вже слід активно готуватися до можливого просування окупаційних військ РФ.

Про це у відвертому інтерв'ю для видання "НикВести" заявив командувач оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, російські загарбники можуть спробувати здійснити наступ тільки у Запорізькому напрямку Південного фронту, бо наразі не зможуть форсувати річку Дніпро, щоби повторно захопити Херсон.

«Якщо вони не змогли провести повторний наступ торік напочатку травня, то сьогодні це буде для них практично неможливо. Через те, що мости всі підірвані, якщо будуть будуватися поромні переправи, то ми їх будемо топити разом з їх технікою та людьми. Тому вони можуть піти тільки в одному напрямку – Запорізькому.

Аби їм продовжити рух після Запоріжжя, умовно кажучи, на Миколаїв та Одесу, це пройде, як мінімум, 10 днів. Це бої. Треба мати якусь перевагу в Запоріжжі, щоб будувати якісь подальші дії. Розумієте, що техніка тільки їх, яка там залишись буде їхати як мінімум 5 днів без зупинки. Це будуть жорстокі бої та не один день», – зазначив Дмитро Марченко.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що росіяни зосередилися на цілковитому загарбанні двох східних областей, тому наразі Південний фронт для окупантів – вторинний, де відвертають увагу наших захисників.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11