Генерал Міллі закликав армію США до підвищеної пильності

ВІЙНА
19 вересня, 18:09
Генерал Міллі закликав армію США до підвищеної пильності

Керівник Об'єднаного комітету начальників штабів американського війська вважає, що РФ перебуває у стані загнаного у безвихідь дикого звіра.

А отже, наводить пряму мову генерала Марка Міллі авторитетне видання "Reuters", подальша реакція московії непередбачувана, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Головнокомандувач армії США днями відвідав військову базу у Польщі, з якої наші західні партнери надають всю необхідну допомогу Україні, перш за все збройну.

Висловлювання генерала стали нагадуванням про ризик ще більшої (певно, континентальної – прим. ред.) ескалації на тлі успішного контрнаступу українських військ на окупантів.

«Очевидно, що війна зараз відбувається не надто добре для росії. Тому ми всі зобов'язані підтримувати високий рівень готовності», – сказав Марк Міллі у Варшаві після відвідин бази.

Поїздка головнокомандувача армії США включала огляд новосформованої системи протиповітряної оборони східного флангу Північноатлантичного альянсу сучасними ракетними комплексами "Patriot" у разі, якщо московити ризикнуть оголосити війну НАТО.

«Під час безпосередніх бойових дій ви просто не знаєте з високим ступенем впевненості, що відбудеться далі. Американські війська в Європі не наражаються на будь-яку підвищену загрозу, але вони повинні перебувати у стані високої боєготовності та пильності, особливо, коли росія зазнала болючих поразок у війні проти України», – зазначив Марк Міллі.

Розгром окупаційно-терористичних сил РФ на теренах Харківської області тиждень тому спричинив небувалу істерику з боку російських військових коментаторів і валютних пропагандистів Кремля, сам же бункерний щур пригрозив "діяти рішучіше", якщо війська московії будуть зазнавати подальшого тиску.

За словами генерала Міллі, наразі війна знаходиться на новому етапі, і припустив, що ситуація може змінитися "за кілька тижнів чи місяців", у зв'язку з чим Захід мусить "дуже уважно стежити за реакцією росії" та не давати їй продихнути ні на мить.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", зенітно-ракетні комплекси західного виробництва NASAMS посилять протиповітряну оборону України.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Західні партнери України знають про власні слабкі місця, куди збирається бити ворог. Важливо, що йдеться не тільки про РФ, але і КНР.
07 грудня, 20:23
Війна
До кінця поточного року з білоруської території не буде здійсненого нового масштабного вторгнення, тамтешня армія деморалізована.
06 грудня, 18:00
Політика
Зеленський має дати свідчення, чому він їх призначив
04 грудня, 10:44
Політика
Наперекір усім напастям Російський "православний" цирк не припиняє своєї відверто шкідницької діяльності у вільних від окупації містах.
03 грудня, 20:36
Війна
РСЗВ "Буревій" - це передова розробка ДП "Шепетівський ремонтний завод" і мала б замінити у ЗСУ застарілі РСЗВ "Ураган"
03 грудня, 15:45
Політика
Закривавлені брудні руки Кремля взялися руйнувати хитку єдність всередині ічкерійської діаспори. Головна мета – посіяти недовіру і розбрат.
02 грудня, 20:34