Генерал Наєв відзвітував про зміцнення українсько-білоруського кордону

ВІЙНА
11 серпня, 21:59
Генерал Наєв відзвітував про зміцнення українсько-білоруського кордону

Проросійський режим у Мінську на чолі диктатором Алєксандром Лукашенком не припиняє готувати провокації проти всіх сусідів.

У зв'язку з цим наш північний кордон потребує суцільного уфортифікування, йдеться у звіті командувача Об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

З його слів, прямо зараз захисники Батьківщини активними зусиллями зміцнюють окремий завданий Генеральним штабом відтинок державної межі у Рівненській області.

«Командувачі та командири на місцях отримали чіткі завдання щодо мінування місцевості, облаштування нових оборонних позицій, зміцнення охорони та оборони важливих цивільних об’єктів критичної інфраструктури. Звісно, що треба контролювати виконання визначених їм завдань, але, крім контролю, необхідно ще й допомагати виконувати ці завдання. Разом переможемо!», – відзвітував генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він також зауважив, що попри складність місцевості на межі з підконтрольною Росії Білоруссю кратно збільшено кількість спостережних пунктів, опорних позицій та мінних загороджень.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що з'єднані підрозділи Сил оборони України готові до протидії противнику на північному державному кордоні.

Читайте також:
Політика
А Україна на мільярди доларів будувала дороги...
06 грудня, 11:37
Опінії
Планку позалюдського героїзму треба міняти на послідовну, продуману, калькуляторну державну стратегію.
05 грудня, 17:13
Політика
Ця подія є екстраординарною і прямою загрозою енергобезпеці країни!
03 грудня, 12:16
Опінії
Парадокс: рота БПЛА є (і вона показує круті результати), а дронів від держави немає.
30 листопада, 09:15
Економіка
У грудні держборг України перевищить п’ять трильйонів гривень.
29 листопада, 14:36
Політика
Хто є набувачами національного багатства України, яке спродує Зеленський?
28 листопада, 14:25