Генсек ООН закликав зупинити злочини проти журналістів

СВІТ
02.11.2021, 11:06
Генсек ООН закликав зупинити злочини проти журналістів

На жаль, у Полтаві слова Антоніу Ґутерриша не будуть почуті, оскільки місцеві бандити полюють на працівників незалежних медіа.

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй звернувся до урядів світу із закликом захистити діяльність журналістів.

Відповідний текст виступу Антоніу Ґутерриша виклала пресслужба на офіційній сторінці міжнародної організації у Twitter, інформує аґенція "Останній Бастіон".

З високої трибуни ООН генсек навів невтішну статистику за минулий 2020 рік, коли у різних країнах світу (навіть у США і ЄС – прим. ред.) за професійну діяльність було вбито 62 журналісти.

«У мене в руках звіт ЮНЕСКО, який стверджує, що майже у 9 з 10 випадків злочинцям, винним у вбивстві медіапрацівників,  вдається уникнути покарання. Багато хто з них загинув, висвітлюючи події у зонах конфлікту. Однак останніми роками зросла кількість працівників преси, вбитих за межами територій, де ведуться бойові дії. У багатьох країнах, навіть показово демократичних, життя журналістів опиняється під загрозою просто тому, що вони розслідують випадки корупції, торгівлі людьми, порушень прав людини чи екологічні проблеми», – заявив Антоніу Ґутерриш.

Генсек ООН додає, станом на сьогодні журналісти стикаються з незліченними порушеннями та погрозами на свою адресу: від викрадень, тортур і довільних затримань до кампаній з відвертої дезінформації та переслідувань, особливо у цифровій сфері.

Своєю чергою, маємо погодитися з Антоніу Ґутерришем, адже співробітники нашої інформаційної аґенції також не перший рік зазнають різного роду тиску, як з боку влади й силових структур, так і з боку бандитів, яким просто не подобається незаангажована діяльність "Останнього Бастіону".

Наша редакція впевнена, що новини мають бути виключно об'єктивними: на "чорне" не можна казати "біле" і навпаки!

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", увечері 28 жовтня 2021 року троє зловмисників завдали матеріальної шкоди автомобілю оператора нашої інформаційної аґенції.

Читайте також:
Війна
Кремлівський бункерний щур не довіряє українським колаборантам і донецьким сепаратистам, тому віддав Приазов'я на відкуп кадировцям.
17 травня, 20:34
Війна
В окупованому російськими загарбниками Мелітополі розпочалося справжнє полювання на чоловіків, яких "призивають" до армії агресора.
26 квітня, 10:34
Кримінал
Служба "Роспотребнадзор" оголосила про знищення в Іжкарі волонтерської гуманітарної допомоги призначеної для депортованих українців.
25 квітня, 10:09
Світ
Репресивно-каральні органи російської федерації зганяють уярмлене населення Чечні до мечетей для проведення масових молитов.
23 квітня, 07:01
Війна
Маріупольські околиці, які тимчасово контролюються російськими окупаційно-терористичними силами, перетворилися на "призовні пункти".
06 квітня, 20:34
Війна
Окупанти продовжують тероризувати мирне населення
10 березня, 11:17