На Росії журналістів немає, але там удосталь пропаґандистів

СВІТ
16 липня, 13:59
На Росії журналістів немає, але там удосталь пропаґандистів

Працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.

Відповідний матеріал оприлюднило видання "Радіо Свобода", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер у низці міст Сибіру та Далекого сходу відбуваються поодинокі протести на підтримку журналістів, яких Кремль записав до переліку "іноземними аґентів".

Міністерство юстиції та Генеральна прокуратура РФ оголосили "небажаними орґанізаціями" непідконтрольні владі ресурси – "Такие дела", "Проект" і" Открытые Медиа".

«Журналісти не вороги! ЗМІ повинні бути вільні. Журналістика не злочин», – прокоментувала наступ на свободу слова новосибірська журналістка-розслідувач Рита Логінова.

Її вже підтримали колеґи з інших міст, які також вийшли на "тихі" протестні акції з метою висловити власну позицію проти дій путінської диктатури.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Кремль навмисно роздмухає машину репресій, бо "залізний щур" має постійно показувати хоч якусь результативність електорату.

вибір редакції
Читайте також:
Мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.
13 вересня, 10:36
Стратеґічний закордонний партнер "Слуги народу" — Комуністична партія Китаю — вдалася до нової хвилі терору у провінції Сичуань.
01 вересня, 07:59
З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.
09 липня, 07:48
Чинний керівник комуністичного Китаю – Сі Цзіньпін – вважає себе сучасною реінкарнацією "великого кормчого" Мао Цзедуна.
05 липня, 08:48
ЗМІ почали розганяти заяву глави "АЗОВ" Андрія Білецького, що Роман Протасевич був разом з "АЗОВ" на Донбасі.
27 травня, 13:36