На Росії журналістів немає, але там удосталь пропаґандистів

СВІТ
16.07.2021, 13:59
На Росії журналістів немає, але там удосталь пропаґандистів

Працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.

Відповідний матеріал оприлюднило видання "Радіо Свобода", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Станом на тепер у низці міст Сибіру та Далекого сходу відбуваються поодинокі протести на підтримку журналістів, яких Кремль записав до переліку "іноземними аґентів".

Міністерство юстиції та Генеральна прокуратура РФ оголосили "небажаними орґанізаціями" непідконтрольні владі ресурси – "Такие дела", "Проект" і" Открытые Медиа".

«Журналісти не вороги! ЗМІ повинні бути вільні. Журналістика не злочин», – прокоментувала наступ на свободу слова новосибірська журналістка-розслідувач Рита Логінова.

Її вже підтримали колеґи з інших міст, які також вийшли на "тихі" протестні акції з метою висловити власну позицію проти дій путінської диктатури.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Кремль навмисно роздмухає машину репресій, бо "залізний щур" має постійно показувати хоч якусь результативність електорату.

Читайте також:
Світ
Днями стався масштабний витік інформації з китайських концентраційних таборів, де роками відбувається геноцид уйґурського народу.
24 травня, 22:54
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25
Світ
Певно, на теперішню російську державу чекають непередбачувані часи, адже кремлівський бункерний щур єдине, що об'єднує клаптикову федерацію.
27 квітня, 19:52
Опінії
Від самого заснування і до нині московія вимагала жертв для підтримки свого державного організму. І кожного разу на вівтар клали українців.
18 квітня, 09:21
Світ
Поки зомбована російськомовна маса на московії бажає смерті українцям, від Владивостоку до Калінінграда усталюються азійська деспотія.
12 квітня, 18:29
Світ
Однією з ключових помилок як українських, так і західних експертів є недостатнє розуміння природи російсько-китайських відносин.
03 квітня, 20:14