Гетманцев і Залізняк доїтимуть ФОПів

01.07.2023, 16:31
Гетманцев і Залізняк доїтимуть ФОПів
Фото: Facebook

Наперекір гучним обіцянкам "найвеличнішого лідора світу" його парламентська прислуга взялася грабувати українців під час війни.

Російські окупанти ведуть запеклі бої з українськими воїнами. Гинуть наші хлопці, але ми їх переможемо.

А чиновники-окупанти продовжують бій з українськими підприємцями та перемагають. Гинуть підприємства і бізнес приватних підприємців, гине наша економіка.

Ворог атакує Україну на фронті, а їх поплічники у владі допомагають подолати українців у тилу. Законопроєкт №8401 прийнято – ФОПам збільшують податки.

Данило Гетманцев і Ярослав Железняк знову цей бій виграли. Цікаво як це узгоджується з виступом президента у Верховній Раді, де він хоче побудувати сучасну Україну без податківців?

Може треба почати з ліквідації Гетманцевих і їх друзів? Як ви думаєте, яким чином знищити цих окупантів, які захопили країну з середини?

Питання, як то кажуть, наразі без відповіді...
Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33