Глобинських школярів забезпечать новими підручниками

ПОЛТАВА
19 серпня, 13:40
Глобинських школярів забезпечать новими підручниками

Заклади середньої освіти Глобинської громади отримали нові навчальні посібники для учнів 4-х і 8-х класів у рамках шкільної реформи.

Відповідний звіт виклали на сайті профільного відділу виконавчого комітету орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Чиновники зауважують, що на сьогодні з полтавської бази "Освітатехпостач" до Глобиного перевезено першу партію підручників; решта має надійти після Дня Незалежності України.

«Навчальні посібники для 4 класу надруковано на 102% до замовленої кількості, що складає близько 110% до перспективного континґенту учнів 4 класу на 2021-2022 н.р. Підручники для 8 класу (конкурсні видання за новими проґрамами навчання з історії та інформатики) надруковано на 100% до замовленої кількості. Наразі відбудеться заміна на нові видання близько 80% підручників для 8 класу», — зазначили у відділі освіти виконкому міської ради.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Глобинська громада таки поповнилася двома шкільними автобусами вітчизняної марки "Атаман" для перевезення дітей і педаґоґів.

вибір редакції
Читайте також:
Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".
14 жовтня, 07:59
До таких висновків дійшли американські вчені, які вивчали успішність та самопочуття 4317 учнів.
13 жовтня, 12:23
Виявляється найпопулярнішу у світі порнографічну платформу можна використовувати не за призначенням, а для власного саморозвитку.
27 вересня, 12:53
Не може людина, закінчивши Гарвард чи Оксфорд, серйозно сприймати вчорашніх коміків. Це не смішно – це соромно.
24 вересня, 11:35
Натомість в Україні влада, політики та чиновники замість реформи освіти всіляко прагнуть відмовити громадянам у доступі до знань.
04 вересня, 08:01
Доступ майбутніх поколінь українців до освіти — погіршується. Але владі до цієї проблеми, як бачимо, немає діла.
03 вересня, 12:06