Учнів Глобинської ОТГ до школи возитимуть нові автобуси

ПОЛТАВА
09 серпня, 10:54
Учнів Глобинської ОТГ до школи возитимуть нові автобуси

Глобинська громада таки поповнилася двома шкільними автобусами вітчизняної марки "Атаман" для перевезення дітей і педаґоґів.

Відповідний фотозвіт виклали чиновники відділу освіти виконавчого комітету на сайті орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Кожен із транспортних засобів розрахований на 30 пасажирських місць для сидіння; наразі вони проходять процес реєстрації, після чого будуть закріплені за закладами освіти.

«Придбання цих автобусів було здійснено на виконання державної цільової соціальної програми "Шкільний автобус" з метою орґанізації безкоштовного підвезення школярів, які проживають за межею пішохідної доступності до місць навчання. Переконані, школи повинні мати свій автобус не тільки для підвезення дітей до закладів загальної середньої освіти, а й для екскурсій, подорожей, підвезення учнів до пунктів ЗНО та інших потреб учнівських та педаґоґічних колективів», – прокоментували ситуацію глобинські чиновники.

При цьому у міській раді не уточнили, на баланс яких сáме навчально-освітніх закладів громади будуть передані 2 нових автобуси.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нещодавно батьки учнів Глобинської ОТГ поскаржилися на брак транспорту для підвезення до шкіл.

Читайте також:
Центр і Медичне містечко Кременчука нарешті з'єднали з віддаленим густонаселеним мікрорайоном Молодіжний.
06 грудня, 11:46
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13 листопада, 14:54
Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.
05 листопада, 12:57
Фанати кіновсесвіту Джорджа Лукаса із захватом спостерігають за появою Jetson One.
03 листопада, 14:31
Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.
23 серпня, 11:13
Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування займатиметься перевезенням маломобільних громадян.
20 серпня, 13:03