«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям

СВІТ
21 лютого, 12:33
«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям

Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.

Майже тиждень у понад 100 містах Ісламської Республіки Іран тривають небачені з 1990-х років масштабні протести невдоволених вчителів і університетських викладачів.

Відповідні ролики самі учасники масових акцій викладають у соціальних мережах, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, освітяни звинувачують чинний режим Ірану у відмові проводити реформи галузі, а також виплачувати багатомісячні борги по заробітній платі та пенсії.

Найчисельніші протести тривають у Тегерані та великих культурних центрах країни – Кум, Ісфаґан, Шираз і Мешхед, – де учасники блокують міські адміністрації та перекривають вулиці.

«Ми – працівники державного сектору, яким уряд заборгував мільйонні суми виплат. І це без урахування зростання рівня інфляції. Нас лякають арештами, але це навпаки тільки грає нам руку, бо крім учителів і викладачів університетів до акцій приєднуються й інші бюджетники, котрі відчувають бюрократичний тиск режиму. Ми вже висунули свої вимоги уряду, тож чекаємо на їхнє виконання найближчими днями», – прокоментували події неназвані представники незалежної профспілки освітян Ірану.

Знаково, що в Україні у вказаній галузі також виявлено системну кризу, адже Зе-влада профанів, попри обіцянку виплачувати вчителям щомісячно $4000, всіляко саботує реформи під виглядом "Великого крадівництва".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", військовий уряд Судану також боїться власного народу, повсякчас обмежуючи його у правах.

«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям_1
Читайте також:
Світ
Ташкент усе ж пішов va banque у питанні остаточного згортання багаторічного автономного статусу Республіки Каракалпакстан.
02 липня, 16:00
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37
Політика
На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.
03 лютого, 13:30
Світ
Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.
11 січня, 06:59