«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям

СВІТ
21.02.2022, 12:33
«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям

Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.

Майже тиждень у понад 100 містах Ісламської Республіки Іран тривають небачені з 1990-х років масштабні протести невдоволених вчителів і університетських викладачів.

Відповідні ролики самі учасники масових акцій викладають у соціальних мережах, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, освітяни звинувачують чинний режим Ірану у відмові проводити реформи галузі, а також виплачувати багатомісячні борги по заробітній платі та пенсії.

Найчисельніші протести тривають у Тегерані та великих культурних центрах країни – Кум, Ісфаґан, Шираз і Мешхед, – де учасники блокують міські адміністрації та перекривають вулиці.

«Ми – працівники державного сектору, яким уряд заборгував мільйонні суми виплат. І це без урахування зростання рівня інфляції. Нас лякають арештами, але це навпаки тільки грає нам руку, бо крім учителів і викладачів університетів до акцій приєднуються й інші бюджетники, котрі відчувають бюрократичний тиск режиму. Ми вже висунули свої вимоги уряду, тож чекаємо на їхнє виконання найближчими днями», – прокоментували події неназвані представники незалежної профспілки освітян Ірану.

Знаково, що в Україні у вказаній галузі також виявлено системну кризу, адже Зе-влада профанів, попри обіцянку виплачувати вчителям щомісячно $4000, всіляко саботує реформи під виглядом "Великого крадівництва".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", військовий уряд Судану також боїться власного народу, повсякчас обмежуючи його у правах.

«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15