«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям

СВІТ
21.02.2022, 12:33
«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям

Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.

Майже тиждень у понад 100 містах Ісламської Республіки Іран тривають небачені з 1990-х років масштабні протести невдоволених вчителів і університетських викладачів.

Відповідні ролики самі учасники масових акцій викладають у соціальних мережах, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, освітяни звинувачують чинний режим Ірану у відмові проводити реформи галузі, а також виплачувати багатомісячні борги по заробітній платі та пенсії.

Найчисельніші протести тривають у Тегерані та великих культурних центрах країни – Кум, Ісфаґан, Шираз і Мешхед, – де учасники блокують міські адміністрації та перекривають вулиці.

«Ми – працівники державного сектору, яким уряд заборгував мільйонні суми виплат. І це без урахування зростання рівня інфляції. Нас лякають арештами, але це навпаки тільки грає нам руку, бо крім учителів і викладачів університетів до акцій приєднуються й інші бюджетники, котрі відчувають бюрократичний тиск режиму. Ми вже висунули свої вимоги уряду, тож чекаємо на їхнє виконання найближчими днями», – прокоментували події неназвані представники незалежної профспілки освітян Ірану.

Знаково, що в Україні у вказаній галузі також виявлено системну кризу, адже Зе-влада профанів, попри обіцянку виплачувати вчителям щомісячно $4000, всіляко саботує реформи під виглядом "Великого крадівництва".

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", військовий уряд Судану також боїться власного народу, повсякчас обмежуючи його у правах.

«Голобородьки» з Ірану заборгували мільйони вчителям_1
Читайте також:
Світ
Протестувальники закликають до припинення вогню в Газі.
11 листопада, 18:49
Новини
У той час, як сенатори та конґресмени захищають сіонізм, рядові працівники парламенту — це гуманісти. Бо життя цивільних важливе.
09 листопада, 18:19
Світ
Вже 3 листопада відбудеться перша акція протесту поблизу пункту пропуску Корчова. Організатори хочуть блокувати кордон два місяці.
29 жовтня, 22:01
Світ
Збирачі чаю у східноафриканській країні вимагають від власників плантацій прибрати машини, які позбавляють їх роботи й заробітку.
15 червня, 17:54
Політика
Приводом протестів стала смерть вагітної 33-річної Дороти у лікарні в Новому Тарзі
14 червня, 15:09
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43