Голобородьки заполонили Полтавщину.

Виміри
16.03.2021, 08:35

Зробимо їх ще раз

Після шабашу, організованому у Києві представниками когорти блазнів, повій, фотографів, та представників інших делікатних професій, головним комедіантом було вирішено продовжити серіал для нерозбірливого бидла під назвою "Голобородько і вакцинація".

Голобородьки заполонили Полтавщину._1

Естафету щеплення  головблазня зі штрикалкою підхопили його підлеглі.

Як повідомляють Польтавські ЗеМеЇ, Синєгубов теж зчепився з вакциною.

І посилаються при цьому на його телеграм - канал, та тиражують світлини Зчепленого із нього.

Два роки тому одного блазня привели до влади під лозунгом: - Зробимо їх разом.

Голобородьки заполонили Полтавщину._3

Зробили, і не один раз. І кожного дня роблять тарифами, розбоями, вбивствами, переслідуваннями, etc.

Тому, і змушений дещо пояснювати.

Що Синєгубов, який приставлений феодалом грабувати свій феод, ні при яких обставинах не буде зчеплятися з Ковішидлою, бо фінансовий рік тільки починається. Усі тендери, конкурси, призначення ще попереду. Зчепитися з невідомо ким невідомо що виготовленим виключно для нерозбірливих гоїв, він собі дозволити не може. Тим більше, що про переможця тендеру по аеропорту, запланованому на 19 березня, заступник відзвітувався ще до його проведення. Як і те, що проєктна документація по тендеру уже була виконана в Темні Часи Пісоцького - Головка.

А як же пропустити повз себе тендер на 3 млрд гривень від Басана на реконструкцію та ремонт доріг? Ніяка ковішидла потім "долю" не занесе.

Повірити в те, що Синєгубов зчепився з якоюсь вакциною у той час, коли він дарує квіти під час побачень зі своїми підлеглими?

Нехай вірять ідіоти, та їм подібні.

А в Олега Васильовича, та його дітей, попереду довге і щасливе життя. Безумовно, за рахунок вірячих та тиражуючих його нерозбірливих гоїв.

Гарного вам зчеплення.

Але пам'ятайте, ані вірус СНІД, ані грипа, ані герпеса хімічними препаратами знищити доки не вдалось. Тому лікування при вірусних інфекціях симптоматичне, здебільшого борються з наслідками.

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45