Голова Черкаської ОДА отримав ще трьох нових заступників

ПОЛІТИКА
24.12.2019, 15:58
Голова Черкаської ОДА отримав ще трьох нових заступників
Фото: Черкаська ОДА

Троє з чотирьох заступників голови ОДА Романа Боднара – чернівчани.

Наразі штатні посади заступників голови Черкаської ОДА зайняті повністю.

Про це повідомила пресслужба Черкаської ОДА.

Першим заступником глави облдержадміністрації став В’ячеслав Швець. Він, як і Роман Боднар родом із Буковини. Має три вищих освіти. «Працював головою Сокирянської РДА та багато років очолював управління Державної казначейської служби у Чернівецькій області, тому на посаді першого заступника куруватиме фінанси та соцзахист», – йдеться в повідомленні.

Згідно з декларацією, Швець має квартиру в Чернівцях та земельну ділянку в Чернівецькій області, також зазначив також автомобіль та цінні папери ВАТ «Тернопільська фармацевтична фабрика».

Заступником голови ОДА став Юрій Лесюк. Він також з Чернівців.
У 1995 році закінчив Чернівецький державний медичний інститут, за спеціальністю лікувальна справа, кваліфікація лікар. З 2004 року працював головним лікарем “Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом».

З 2009 року за сумісництвом лікарем-інфекціоністом в тому ж центрі. З 2014 року до грудня 2019-го був заступником директора департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

У декларації Лесюк вказав, що має два автомобілі, квартиру та земельну ділянку в Чернівцях. Також він зберігає 90 тисяч гривень готівкою та 50 тисяч гривень на банківському рахунку.

Ще одним заступником голови Черкаської ОДА став місцевий житель Роман Карманнік.
Він працює в Черкаській облдержадміністрації із 2005 року. З 2015 року директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації.

В декларації Карманника привертають увагу лише квартири: одна оформлена на його дружину, а ще одна перебуває у спільній власності з іншими особами.

Нагадаємо, ми повідомляли, що раніше заступником голови Черкаської ОДА став колишній високопоставлений прокурор Юрій Безщасний, який теж родом з Чернівців.

Читайте також:
Журналіст зателефонував до митрополита повідомити, що священики МП катаються вулицями міст у багажниках автомобілів, порушуючи правила.
25 березня, 15:50
Медики оглянули потерпілих. Допомоги фахівців «екстренки» потребували четверо осіб.
19 лютого, 14:36
Виявлено порушення в частині додержання режимних вимог.
14 лютого, 10:12
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.
07 лютого, 19:08