Голова держави Єрмак став у США «ветераном війни»

ПОЛІТИКА
13.12.2023, 12:42
Голова держави Єрмак став у США «ветераном війни»
Фото: Facebook

Зе-влада боїться брати у склад делегацій на важливі зустрічі справжніх фронтовиків. Паркетні генерали у хакі Банкову цілком влаштовують.

Виступ у Національному університеті оборони США. До гаранта ніяких питань нема — якщо він уже зробив зелене худі частиною впізнаваного образу, то хай буде.

А от що рóбе у зеленому мілітарі, з якого вже разів чотири мінімум покепкували в закордонних ЗМІ — Андрій Єрмак. Як там зауважили недавно на шпальтах видання Politico — «хакі для фотосесій».

Ігор Жовква вже перевдягнувся із липового танкіста у цивільний нормальний костюм з краваткою, за це плюс. Але головне — за спинами нашої делегації сидять люди в формі.

Очевидно, шо це американські військові. Тож логічне питання, чому в нашій делегації в спеціальний вузькопрофільний заклад нема жодного ветерана/ветеранки?

У заслуженій кров'ю і потом формі, із протезом, у бойових нагородах? На захід, де аж кишить концентрація топ-військових треба брати саме військових, а не офісний планктон, який сидить там ще з часів, коли Віктор Медведчук сватався до телеведучої Оксани Марченко.

Голова держави Єрмак став у США «ветераном війни»_1
Автор : Марина Данилюк-Ярмолаєва
Читайте також:
Опінії
Служба Божа України однією рукою карає українців, а іншою карає ворогів. Дарма, що зчаста ворогами є саме патріоти, а не українофоби...
09 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники із депутатами не вважають за потрібне звітувати перед виборцями. Особливо, що стосується бюджетних питань; хоча не тільки.
08 квітня, 06:01
Політика
«Президент Голобородько» і його вірні слуги не були та відтак не будуть щирими українськими патріотами. Своя кишеня їм ближча до тіла.
03 квітня, 07:14
Полтава
У міській раді склалася типова для всіх органів виконавчої влади ситуація. Так, одним набридло виконувати свої обов'язки, іншим їх мало.
27 березня, 12:18
Політика
Втрата керованості системи державного управління, параліч міністерств — аж ніяк «не менше зло». Слуги олігархів ріжуть по живому.
05 березня, 20:28
Політика
Некомпетентні слуги олігархів продовжують ганьбити Україну на міжнародній арені. Вони роблять усе, щоби світ від нас відвернувся.
28 лютого, 13:45