Голова Кіровоградської ОДА — системний корупціонер із команди Зеленського

ПОЛІТИКА
26 червня, 10:45
Голова Кіровоградської ОДА — системний корупціонер із команди Зеленського

Хабарника Андрія Балоня призначено головою обласної державної адміністрації за особистим проханням Володимира Зеленського.

Про це ввечері 25 червня на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав позаштатний агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко.

Теперішній очільник Кіровоградської ОДА опинився під пильною увагою правоохоронців під час отримання хабаря у розмірі 1,8 мільйона гривень.

Державного чиновника і ставленика "гаранта" було затримано цього тижня детективами НАБУ під час передачі вже другого траншу.

Між тим ситуація на Кропивниччині є подібною з тією, що спостерігалась у Полтавській області за каденції скандального корупціонера Валерія Головка.

Як неодноразово писав "Останній Бастіон", колишній очільник облдержадміністрації на Полтавщині, який є поціновувачем дорогих закордонних шпротів і хамону, роками безнаказано крав бюджетні гроші задля власного збагачення.

Голова Кіровоградської ОДА — системний корупціонер із команди Зеленського_1
Читайте також:
Чи писані закони полтавській аудиторці Ірині Салогуб?
вчора, 11:08
Щасливим власником будинку Шпрехера може стати сірий кардинал «Свободи» Ігор Кривецький.
06 липня, 22:53
Про те, що голова Держгеонадр Роман Опімах за безцінь віддає олігархам національні природні багатства, не писав хіба ледащий.
03 липня, 13:42
Любченко, який був заступником податкової в часи Клименка-Януковича, зараз очолює державну податкову по протекції голови Офісу президента.
01 липня, 22:01
З 2017-го до квітня 2020 року, «Онур Конструкцiон Інтернешнл» та представництво «Онур Тааххют» вже «освоїли» підрядів на 37 млрд грн.
17 червня, 18:29
Запровадження мит на дизельне паливо посилить позиції групи «Приват» й вдарить по кишенях громадян.
16 червня, 17:12