Голова Кіровоградської ОДА — системний корупціонер із команди Зеленського

ПОЛІТИКА
26.06.2020, 10:45
Голова Кіровоградської ОДА — системний корупціонер із команди Зеленського

Хабарника Андрія Балоня призначено головою обласної державної адміністрації за особистим проханням Володимира Зеленського.

Про це ввечері 25 червня на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав позаштатний агент Національного антикорупційного бюро Євген Шевченко.

Теперішній очільник Кіровоградської ОДА опинився під пильною увагою правоохоронців під час отримання хабаря у розмірі 1,8 мільйона гривень.

Державного чиновника і ставленика "гаранта" було затримано цього тижня детективами НАБУ під час передачі вже другого траншу.

Між тим ситуація на Кропивниччині є подібною з тією, що спостерігалась у Полтавській області за каденції скандального корупціонера Валерія Головка.

Як неодноразово писав "Останній Бастіон", колишній очільник облдержадміністрації на Полтавщині, який є поціновувачем дорогих закордонних шпротів і хамону, роками безнаказано крав бюджетні гроші задля власного збагачення.

Голова Кіровоградської ОДА — системний корупціонер із команди Зеленського_1
Читайте також:
Політика
Черви повинні доїсти нинішню Україну.
18:10
Позиція
Інваспорт сьогодні – щось середнє між тоталітарною сектою із харизматичним лідером та ОЗУ.
11:07
Війна
Міністр закордонних справ Німеччини запевнив Україну у подальшій військовій підтримці і водночас закликав до боротьби з корупцією.
10:25
Позиція
Суцільне перекладання плитки вже вийшло за межі Полтави.
10:00
Політика
Вимагаючи звільнити своїх подільників по грабунку держави.
вчора, 17:12
Політика
Перед обранням запобіжного заходу Чернишов приїхав в ГУР – УП.
вчора, 16:10