Головком ЗСУ проінспектував Рівненську АЕС

ВІЙНА
03.07.2023, 17:47
Головком ЗСУ проінспектував Рівненську АЕС

Генерал Валерій Залужний вдруге за три дні відвідав атомну електростанцію, розташовану поблизу міста Вараш у Рівненській області.

Відповідні кадри нині, 3 липня, оприлюднила пресслужба Генерального штабу Збройних Сил України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Головнокомандувача супроводжував генерал-лейтенант Сергій Шаптала, президент НАЕК "Енергоатом" Петро Котін і директор Рівненської АЕС Павло Ковтонюк.

Зі слів пресслужби Генштабу ЗСУ, генерал Залужний разом із командою «опрацювали питання обміну інформацією між військом та енергетиками з метою аналізу, планування та прогнозування можливих сценаріїв розвитку подій на Запорізькій атомній електростанції».

Також Головком домовився про тісну взаємодію з НАЕК "Енергоатом" і РАЕС задля своєчасного вжиття заходів реагування на ті чи інші надзвичайні ситуації, особливо на тлі російської агресії.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що дням всі служби Міністерства внутрішніх справ України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС.

Читайте також:
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
вчора, 18:40
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23
Політика
На це вплинуло рішення Собору РПЦ-ФСБ оголосити Україні «священну війну».
13 квітня, 09:02
Війна
На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною
11 квітня, 17:41
Політика
Які оборудки привіз з собою до Харкова Олег Синєгубов?
10 квітня, 16:25
Політика
Онлайн казино продовжують ухилятися від сплати податків, грабуючи українців.
10 квітня, 15:25