Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС

ВІЙНА
29 червня, 19:36
Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС

За легендою профілактичних навчань, на одному з реакторів Запорізької атомної електростанції міг статися витік радіаційних речовин.

Про це безпосередньо з місця моделювання надзвичайної події повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Урядовець наголосив, що у навчаннях залучено майже 8000 фахівців, близько 350 одиниць спеціального транспорту та 400 автобусів для невідкладнох евакуації цивільного населення.

«Сьогодні о 5-й ранку відповідно до системи оповіщення "Енергоатома" та Міністерства енергетики весь персонал відповідних служб був піднятий за тривогою. Ми проводимо на Запоріжжі, Дніпропетровщині та в частині Херсонщини навчання, наближені до реальних подій. У кожному населеному пункті працюють евакуаційні групи, які складаються з представників місцевих органів влади та Національної поліції України.

Вони забезпечують переміщення і супроводження наших громадян в безпечні зони. Ми розуміємо, що окупована ворогом Запорізька атомна електростанція на сьогоднішній день представляє в техногенному плані величезну небезпеку. За найгіршим сценарієм обов’язковій евакуації підлягають близько 300 тисяч мешканців Дніпропетровщини та Запоріжжя. Ми відпрацьовуємо усі можливі сценарії», – відзвітував Ігор Клименко.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати, що російський ядерний тероризм слід сприймати цілком серйозно, бо після цілеспрямованого знищення Каховської ГЕС у центрі уваги Енергодар.

Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС_1
Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС_3
Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС_5
Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС_7
Всі служби МВС України відпрацювали можливі дії у разі аварії на ЗАЕС_9
Читайте також:
Світ
Британські науковці витратять 80-90 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку та виготовлення нової отрути для гризунів, але це буде не скоро.
28 вересня, 13:45
Новини
У Лубенському районі стався вибух на газопроводі
26 вересня, 13:56
Світ
Швидше за все у Пшеводові вибухнула ракета української системи ППО.
26 вересня, 13:02
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14