Головний естонський дипломат нагадав світу про московську агресію в Грузії

СВІТ
06 серпня, 13:04
Головний естонський дипломат нагадав світу про московську агресію в Грузії
Фото: Google

Міністр закордонних справ Естонії закликав ООН вдатися до примусу щодо РФ, яка провадить окупацію грузинських територій.

Текст відповідного повідомлення Урмаса Рейнсалу вранці 6 серпня оприлюднили на офіційному сайті профільного міністерства.

У ньому естонський урядовець зазначає, що 12 років тому міжнародна спільнота фактично закрила очі на військову агресію та окупацію Кремлем частини Грузії, що й до сьогодні не вщухли.

«РФ продовжує спроби пересунути кордони та підірвати суверенітет свого сусіда. Тому Естонія, як непостійний член Ради безпеки ООН, закликає російський уряд негайно виконати резолюцію Генерального секретаря ООН щодо припинення вогню та не порушувати міжнародне право», — наголосив Урмас Рейнсалу.

За словами міністра закордонних справ Естонії, на сьогодні є важливим привернути увагу міжнародної спільноти до того, що РФ ігнорує виконання взятих на себе зобов'язань і ні на крок не припиняє окупацію Грузії з метою повного загарбання останньої.

Читайте також:
Лідери політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» обіцяють купувати нашим дітям нові станки в ПТУ. Так готують майбутню обслугу для чужинців.
03 вересня, 22:27
На сьогодні РФ незаконно тримає за ґратами близько 100 українських громадян.
31 серпня, 15:54
Обов’язковою умовою проходження військової служби передбачено наявність у бойовиків російського громадянства.
28 серпня, 14:30
Прикладом цьому слугують події як в Україні, так і в Грузії 12-річної давнини.
10 серпня, 10:38
У великому інтерв'ю для Дмитра Гордона чинний президент Білорусі критично висловився про дії Олександра Турчинова весною 2014 року.
08 серпня, 10:02
Президент України Зеленський ініціював телефонний дзвінок до президента РФ Путіна.
29 липня, 08:57