Головний тренер України з кіокушин-карате Володимир Прядка про медалі своїх підопічних-каратистів та невдоволеність суддівством

ПОЛТАВА
03.08.2017, 10:43

Каратист Олександр Свинаренко з Лохвиці став першим українським призером світу у дорослому кіокушинкай карате на VI ваговий Чемпіонат Світу, що проходив 1-2 липня в Астані. Наприкінці травня двоє спортсменів із Лохвиці здобули нагороди на Чемпіонаті Європи в румунському місті Сібіу.

Про підготовку, змагання і результати розповідає Володимир Прядка, головний тренер України з кіокушинкай карате, заслужений тренер України, сенсей.

Володимир Прядка висловив невдоволення арбітражем. Аргументував це тим, що неправильно, коли хлопці викладаються на повну, а рефері засуджують їх та віддають перемогу суперникам.

- У кожного спортсмена були шанси на перемогу. Питання тільки в тому, як він до цього підійшов. Якщо виклався на татамі не шкодуючи себе, то і результат позитивний, хоча і до суддів претензії є.

Нагадаємо, що полтавець здобув історичну медаль на чемпіонаті світу з кіокушин карате. Олександр Свинаренко, який виступав у розділі куміте у ваговій категорії 65-75 кг, приніс Україні бронзу, чим порадував вболівальників. Адже це одна з кількох медалей за всю історію кіокушин в Україні.

В ТЕМУ: Лохвицький каратист здобув бронзу на Чемпіонаті світу

Віктор Карпенко

Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
вчора, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
вчора, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18