Греція готується до можливої війни з Туреччиною?

СВІТ
11 червня, 07:00
Греція готується до можливої війни з Туреччиною?
Фото: Twitter

Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.

Фото і відео з місця події оприлюднило одне з провідних стамбульських видань "Sözcü Gazetesi", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці Греції риють протитанкові окопи на правому березі річки Еврос (турецькою Меріч – прим. ред.), довжина яких становитиме 135 кілометрів, ширина – 32 метри, а глибина – 7 метрів.

Крім того, зміцнений подібним чином державний кордон із Туреччиною у регіоні Західна Тракія обладнають додатковими обмежувачами та, можливо, мінними полями.

Прикметно, що такі кроки Греції на тлі поновлення президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом конфронтації свідчать про підготовку до стримування ймовірного вторгнення армії сусідньої країни, хоча обидві є союзниками у складі НАТО.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Анкара з Москвою за спиною Києва домовляються здійснювати незаконну торгівлю українським збіжжям на світовому ринку.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Миротворці НАТО в Косово готові втрутитися, якщо стабільність між Сербією та Косово опиниться під загрозою
18 серпня, 10:50
Світ
Йдеться про миротворців у складі сил KFOR (Міжнародні сили з підтримки миру в Косові під проводом НАТО)
03 серпня, 16:28
Світ
Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.
29 червня, 09:05
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07
Світ
Україні слід нарешті визнати незалежність Косова, адже тамтешні влада з суспільством – цілком і повністю на нашому боці.
17 травня, 19:23