Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище

СВІТ
10 червня, 13:42
Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище
Фото: Telegram

Тункінський національний природний парк у Бурятії, який є об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО, більше не може приймати туристів.

Причиною того є перетворення заповідної зони на сміттєвий полігон загальною площею майже 20 футбольних полів, інформує Telegram-канал "ЭкоПротесты. Россия".

Знаково, що за російським законодавством територія парку знаходиться під охороною держави, адже він перебуває у значній близькості до озера Байкал і Саянських гір.

Однак фактично жодний орган влади не реґулює процес вивезення, збереження та перероблення відходів, які заполонили унікальну екосистему.

На думку місцевих природоохоронців, за ганебну ситуацію відповідальне керівництво Бурятії, яке ще у березні поточного року провалило "сміттєву реформу".

«Вивантаження відходів на полігони скоротилося у 5 разів; сміття лежить на вулицях міст, контейнери переповнені, масово з'являються стихійні сміттєзвалища. У багатьох районах Бурятії перевізники сміття не працюють. Сміттєвий оператор "ЕкоАльянс" узагалі на межі банкрутства», — зазначають автори Telegram-каналу "ЭкоПротесты. Россия".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українець Валентин Фречка вигадав технолоґію, яка дозволяє виготовляти папір з опалого листя.

Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище_1
Читайте також:
Природна окраса житлового масиву Лівобережний-3 у Дніпрі опинилася на межі зникнення через порушення гідролоґічних норм і правил.
вчора, 11:23
У розвинених країнах не перше десятиліття триває процес інтеґрації еколоґічної повістки в стратеґії економічного розвитку. А що в Україні?
11 червня, 09:23
Понад 6 мільйонів гектарів вітчизняних земель сільськогосподарського призначення потребують невідкладної консервації.
09 червня, 08:12
Вода на Донбасі стає непридатною до вживання, а на Півночі Криму "небезпечно дихати".
05 червня, 17:47
У Данії учені виявили раніше невідому здатність бджіл до очищення повітря
02 червня, 12:05
Якщо ця тенденція збережеться, екосистема Світового океану безповоротно порушиться
12 травня, 16:25