Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище

СВІТ
10.06.2021, 13:42
Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище
Фото: Telegram

Тункінський національний природний парк у Бурятії, який є об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО, більше не може приймати туристів.

Причиною того є перетворення заповідної зони на сміттєвий полігон загальною площею майже 20 футбольних полів, інформує Telegram-канал "ЭкоПротесты. Россия".

Знаково, що за російським законодавством територія парку знаходиться під охороною держави, адже він перебуває у значній близькості до озера Байкал і Саянських гір.

Однак фактично жодний орган влади не реґулює процес вивезення, збереження та перероблення відходів, які заполонили унікальну екосистему.

На думку місцевих природоохоронців, за ганебну ситуацію відповідальне керівництво Бурятії, яке ще у березні поточного року провалило "сміттєву реформу".

«Вивантаження відходів на полігони скоротилося у 5 разів; сміття лежить на вулицях міст, контейнери переповнені, масово з'являються стихійні сміттєзвалища. У багатьох районах Бурятії перевізники сміття не працюють. Сміттєвий оператор "ЕкоАльянс" узагалі на межі банкрутства», — зазначають автори Telegram-каналу "ЭкоПротесты. Россия".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українець Валентин Фречка вигадав технолоґію, яка дозволяє виготовляти папір з опалого листя.

Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище_1
Читайте також:
Полтава
Станом на тепер рівень засміченості водойми жахає навіть старожилів. Нарешті відповідні служби взялися виконувати свої посадові обов'язки.
07 травня, 14:55
Полтава
Попри те, що обласні чиновники обіцяли розчистити річище, водойма все більше стає схожою на відстійник. Куди поділи бюджетні кошти?
03 травня, 06:10
Полтава
Байдужі до долі рідного краю — благословенної Полтавщини — громадяни плюють на могили своїх предків. Причому, навіть не фігурально.
05 квітня, 08:23
Полтава
У Скороходівській і Чутівській громаді жителі не визначаться із тим, хто і чому викидає відходи у поля та на узбіччя. Звалище збільшується.
03 квітня, 12:36
Війна
Це відбувається через активність ворожих субмарин і надводних човнів у тій частині Чорного моря біля Криму, Новоросійська
02 квітня, 09:03
Полтава
Стихійні звалища обабіч траси Решетилівка-Дніпро плюндрують неповторність нашого рідного краю. Громадяни засмічують, влада просто констатує.
29 березня, 06:03