Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище

СВІТ
10 червня, 13:42
Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище
Фото: Telegram

Тункінський національний природний парк у Бурятії, який є об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО, більше не може приймати туристів.

Причиною того є перетворення заповідної зони на сміттєвий полігон загальною площею майже 20 футбольних полів, інформує Telegram-канал "ЭкоПротесты. Россия".

Знаково, що за російським законодавством територія парку знаходиться під охороною держави, адже він перебуває у значній близькості до озера Байкал і Саянських гір.

Однак фактично жодний орган влади не реґулює процес вивезення, збереження та перероблення відходів, які заполонили унікальну екосистему.

На думку місцевих природоохоронців, за ганебну ситуацію відповідальне керівництво Бурятії, яке ще у березні поточного року провалило "сміттєву реформу".

«Вивантаження відходів на полігони скоротилося у 5 разів; сміття лежить на вулицях міст, контейнери переповнені, масово з'являються стихійні сміттєзвалища. У багатьох районах Бурятії перевізники сміття не працюють. Сміттєвий оператор "ЕкоАльянс" узагалі на межі банкрутства», — зазначають автори Telegram-каналу "ЭкоПротесты. Россия".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українець Валентин Фречка вигадав технолоґію, яка дозволяє виготовляти папір з опалого листя.

Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище_1
вибір редакції
Читайте також:
Поки всі соціальні мережі вирують ненавистю і негативом, хочеться розбавити це приємними новинами і фактами.
вчора, 09:53
В акваторії Дніпро-Бузького лиману на околиці Миколаєва виявили плями від соняшникової олії.
17 листопада, 08:42
Збитки, які за останні 8 років заподіяла довкіллю збройна агресія РФ на Сході України, обраховуються мільярдами гривень.
13 листопада, 11:27
Державна екологічна інспекція визнала вітчизняні вугільні ТЕЦ найбільшими забруднювачами повітря.
03 листопада, 11:24
Наразі не повідомляється, чи взяв Володимир Зеленський із собою рояль, щоби зіграти шановному товариству.
01 листопада, 10:13
В Україні має відбутися нагальна уніфікація роботи підприємств, діяльність яких безпосередньо пов'язана з медичними відходами.
29 жовтня, 07:59