Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище

СВІТ
10.06.2021, 13:42
Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище
Фото: Telegram

Тункінський національний природний парк у Бурятії, який є об'єктом світової спадщини ЮНЕСКО, більше не може приймати туристів.

Причиною того є перетворення заповідної зони на сміттєвий полігон загальною площею майже 20 футбольних полів, інформує Telegram-канал "ЭкоПротесты. Россия".

Знаково, що за російським законодавством територія парку знаходиться під охороною держави, адже він перебуває у значній близькості до озера Байкал і Саянських гір.

Однак фактично жодний орган влади не реґулює процес вивезення, збереження та перероблення відходів, які заполонили унікальну екосистему.

На думку місцевих природоохоронців, за ганебну ситуацію відповідальне керівництво Бурятії, яке ще у березні поточного року провалило "сміттєву реформу".

«Вивантаження відходів на полігони скоротилося у 5 разів; сміття лежить на вулицях міст, контейнери переповнені, масово з'являються стихійні сміттєзвалища. У багатьох районах Бурятії перевізники сміття не працюють. Сміттєвий оператор "ЕкоАльянс" узагалі на межі банкрутства», — зазначають автори Telegram-каналу "ЭкоПротесты. Россия".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українець Валентин Фречка вигадав технолоґію, яка дозволяє виготовляти папір з опалого листя.

Громадяни РФ перетворили заповідник на величезне сміттєзвалище_1
Читайте також:
Життя
Понад половина від усіх озер світу зменшилися від початку 1990-х років на понад 53% через інтенсивну індустріалізацію та агробізнес.
19 травня, 21:02
Війна
Російські загарбники не припиняють дивувати, слідуючи настановам і наказам свого схибленого на відтворенні СССР бункерного діда у Кремлі.
27 квітня, 20:05
Життя
Це може досить суттєво змінити моделі забруднення повітря
08 квітня, 13:23
Світ
Влада міст Гельсинкі та Еспоо готується демонтувати свої очисні споруди водної мережі для подальшого транспортування до Києва.
22 березня, 19:34
Світ
Німецькі проєкти, зокрема, охоплюватимуть питання підтримки України у виконанні Паризької угоди та адаптації до наслідків зміни клімату
28 лютого, 17:20
Життя
Науковці виявили, що горіння дерев Амазонки може спричинити катастрофічні наслідки для усієї екосистеми нашої планети.
27 січня, 22:07