Режим Іванішвілі підпалює околиці Тбілісі, буквально, – грузинська опозиція

СВІТ
06.09.2022, 20:18
Режим Іванішвілі підпалює околиці Тбілісі, буквально, – грузинська опозиція

Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.

Таку думку висловив народний депутат чинного скликання грузинського парламенту Леван Хабеїшвілі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посилання на видання "Apsny.ge".

Як стверджує представник найбільшої опозиційної фракції – "Єдиний національний рух" (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა), – спершу підпалили сухостій у прилеглих до Тбілісі лісів, звідки вогонь перекинувся на новобудови.

«У неділю пожежі сталися одразу на трьох місцевостях столичного регіону: у селищі Напетвребі, а також поблизу Цавкісі та Цкнеті. Повідомлення про займання у лісових масивах надійшли практично одночасно. Можливо, ці місця у Тбілісі влада бажає перетворити на будівельний полігон і тому палить. У період "Грузинської мрії" ми бачили багато чого подібного. Можливо, була зацікавленість конкретного високопосадовця», – прокоментував Леван Хабеїшвілі.

Мер Тбілісі та колишній футболіст Каха Каладзе відповів на звинувачення, зауваживши, що знищення лісів і будівництво багатоповерхівок "коштом рекреаційних зон і спортивних майданчиків" – якраз почерк політичних опонентів із команди Міхеїла Саакашвілі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Наперекір зубожінню, депопуляції та масовій міграції, спричинених російською агресією, Зе-влада готується встановити фіскальну кабалу.
вчора, 18:15
Мистецтво
Або чому офіс верховного ухилянта простягнув свої гидкі мацаки до культури, в якій розбирається так само (насправді ніяк), як і у політиці.
11 березня, 17:42
Опінії
Алєксандр Лукашенка знову кидається погрозами у бік нескореної України. Так Кремль змушує його хоч якось імітувати участь в агресії.
07 березня, 17:31
Політика
Секретар Полтавської міської ради доволі часто маніпулює фактами. Все це він робить із єдиною метою: задовольнити свого партайґеноссе.
25 лютого, 20:15
Політика
Рішення бувають швидкі, популярні та ефективні. Просто виберіть будь-які два варіанти.
06 лютого, 07:51
Світ
На капітолійських пагорбах Оттави нині спекотно, опозиція звинуватила уряд у намаганні ухилитися від фінансово-економічного тиску на РФ.
03 лютого, 07:58