Режим Іванішвілі підпалює околиці Тбілісі, буквально, – грузинська опозиція

СВІТ
06 вересня, 20:18
Режим Іванішвілі підпалює околиці Тбілісі, буквально, – грузинська опозиція

Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.

Таку думку висловив народний депутат чинного скликання грузинського парламенту Леван Хабеїшвілі, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посилання на видання "Apsny.ge".

Як стверджує представник найбільшої опозиційної фракції – "Єдиний національний рух" (ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა), – спершу підпалили сухостій у прилеглих до Тбілісі лісів, звідки вогонь перекинувся на новобудови.

«У неділю пожежі сталися одразу на трьох місцевостях столичного регіону: у селищі Напетвребі, а також поблизу Цавкісі та Цкнеті. Повідомлення про займання у лісових масивах надійшли практично одночасно. Можливо, ці місця у Тбілісі влада бажає перетворити на будівельний полігон і тому палить. У період "Грузинської мрії" ми бачили багато чого подібного. Можливо, була зацікавленість конкретного високопосадовця», – прокоментував Леван Хабеїшвілі.

Мер Тбілісі та колишній футболіст Каха Каладзе відповів на звинувачення, зауваживши, що знищення лісів і будівництво багатоповерхівок "коштом рекреаційних зон і спортивних майданчиків" – якраз почерк політичних опонентів із команди Міхеїла Саакашвілі.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.

Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07 вересня, 10:25
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28
Опінії
Володимир Зеленський підписав указ про призначення Костіна генпрокурором
28 липня, 15:58