Грузинський уряд вимагає від ЄС надати статус «кандидата у члени»

ПОЛІТИКА
06 березня, 21:32
Грузинський уряд вимагає від ЄС надати статус «кандидата у члени»
Фото: Mtavari TV

Прокремлівська влада Тбілісі пустилася берега, відверто наслідуючи своїх патронів у Москві й виголошуючи порожні погрози у бік Брюсселю.

Свідченням цього є сьогоднішня (6.III.2023) заява прем'єр-міністра Сакартвело Іраклі Ґарібашвілі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на мовник "Mtavari TV".

Голова олігархічного грузинського уряду переконує європейських політиків і чиновників у тому, що його країна нібито вдалося "протягом останнього року зробити всі кроки для наближення до ЄС".

«Нас не чують. Перед нами зачиняють двері. Але ми все одно відповідальні. Ми виконали всі свої зобов'язання перед Брюсселем. Наш уряд зробив усі необхідні кроки, щоби наблизитися до європейського стилю життя та стандартів, інституційного устрою та законодавства. Розширення ЄС – це процес, заснований на заслугах, і це надихає. Нині виповнюється рік з того історичного дня, коли Грузія офіційно подала заявку на членство в ЄС, і ми досі чекаємо, коли нам нададуть статус кандидата, який вже отримали Україна з Молдовою», – зазначив Іраклі Ґарібашвілі.

Своєю чергою, радимо грузинському прем'єр-міністру не вимагати та погрожувати Заходу, а зробити роботу над власними помилками, припинивши наслідувати путінський режим в урізаних російськими окупантами адміністративних межах Сакартвело.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що місяць тому в Європарламенті представники корінних народів за підтрики євродепутатів оголосили про початок переділу РФ.

Читайте також:
Політика
Ідейний соратник Марин ле Пен і Віктора Орбана Ґерт Вілдерс святкує перемогу. Його популістська політична сила здобула першість на виборах.
23 листопада, 10:01
Світ
Турецький президент знову зробив низку гучних заяв, пов'язаних з ізраїльсько-палестинською війною. Важливо, щоби його слова стали дією.
13 листопада, 06:59
Політика
Чомусь вона забула додати, що голова її фракції Арахамія тісно співпрацює з регіоналом Сергієм Ківаловим.
07 листопада, 14:08
Світ
Прем'єр-міністр Угорщини вирішив увічнити себе у бронзі. З цією метою витратять кошти, надані Брюсселем для порятунку економіки Будапешта.
03 жовтня, 19:35
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
01 жовтня, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00