Грузинський уряд вимагає від ЄС надати статус «кандидата у члени»

ПОЛІТИКА
06.03.2023, 21:32
Грузинський уряд вимагає від ЄС надати статус «кандидата у члени»
Фото: Mtavari TV

Прокремлівська влада Тбілісі пустилася берега, відверто наслідуючи своїх патронів у Москві й виголошуючи порожні погрози у бік Брюсселю.

Свідченням цього є сьогоднішня (6.III.2023) заява прем'єр-міністра Сакартвело Іраклі Ґарібашвілі, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на мовник "Mtavari TV".

Голова олігархічного грузинського уряду переконує європейських політиків і чиновників у тому, що його країна нібито вдалося "протягом останнього року зробити всі кроки для наближення до ЄС".

«Нас не чують. Перед нами зачиняють двері. Але ми все одно відповідальні. Ми виконали всі свої зобов'язання перед Брюсселем. Наш уряд зробив усі необхідні кроки, щоби наблизитися до європейського стилю життя та стандартів, інституційного устрою та законодавства. Розширення ЄС – це процес, заснований на заслугах, і це надихає. Нині виповнюється рік з того історичного дня, коли Грузія офіційно подала заявку на членство в ЄС, і ми досі чекаємо, коли нам нададуть статус кандидата, який вже отримали Україна з Молдовою», – зазначив Іраклі Ґарібашвілі.

Своєю чергою, радимо грузинському прем'єр-міністру не вимагати та погрожувати Заходу, а зробити роботу над власними помилками, припинивши наслідувати путінський режим в урізаних російськими окупантами адміністративних межах Сакартвело.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що місяць тому в Європарламенті представники корінних народів за підтрики євродепутатів оголосили про початок переділу РФ.

Читайте також:
Опінії
Для політиків, особливо президентів, робити все заради народу тут і зараз — запорука успіху. Прикро, що наші «державники» цього не вміють.
22 липня, 07:16
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36