В Європарламенті готуються оголосити про початок переділу РФ

ПОЛІТИКА
21 січня, 19:06
В Європарламенті готуються оголосити про початок переділу РФ

Деколонізація, фрагментація та дезінтеграція ресурсної федерації московії не мрія "диванних експертів", а цілком далекоглядна стратегія.

Причому йдеться не тільки про Україну та її західних сусідів, скільки про досі уярмлені та майже 100%-во асимільовані корінні народи поки що Росії.

Саме з метою переформатування простору, на якому до тепер існує РФ, 31 січня у Брюсселі зберуться представники національних рухів, європарламентарі, українські депутати та фахівці-совєтологи.

Масштабний захід – 5 Форум Вільних Народів ПостРосії – відбудеться у будівлі Європейського парламенту, а кремлівська пропаганда встигла затаврувати учасників «ні на що не здатними спонсорами сепаратизму та етноекстремізму».

Основна мета: предметне ознайомлення народних обранців, ЗМІ, дипломатів і політиків країн-учасниць Європейського союзу з планами та перспективами деколонізації нинішньої РФ як держави-терориста, що більше немає права на існування після вчинення геноциду українців й етноциду корінних народів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні Карельський національний рух оголосив про створення власного бойового підрозділу у складі Сил оборони України.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Бути непотрібними світу московитами на споконвічній землі асимільованого фіно-угорського племені меря – така доля чекає на жителів РФ...
26 лютого, 18:12
Полтава
«Зрадникам мого народу руки не подаю!». Ці слова на початку XX століття гучно вигукнув ідеолог українського націоналізму Микола Міхновський.
19 лютого, 20:48
Політика
Російськомовний простір поволі зникає з нашого життя, але в Україні ще лишаються громадяни, які хочуть зберегти "русскую культуру".
06 лютого, 08:32
Опінії
Той, хто не хотів здійснити внутрішню еволюційну трансформацію отримав зовнішню воєнно-криваву. Українці, час дорослішати!
11 січня, 08:48
Історія
Чому українці досі шанують літературного перевертня з Московії, паралельно обпльовуючи геніїв-земляків? Певно, від нестачі здорового глузду!
14.12.2022, 09:15
Політика
Пам'ять першого президента вільної Чеченської Республіки Ічкерія увічнять у топоніміці багатостраждальної Харківської області.
04.12.2022, 09:03