В Європарламенті готуються оголосити про початок переділу РФ

ПОЛІТИКА
21.01.2023, 19:06
В Європарламенті готуються оголосити про початок переділу РФ

Деколонізація, фрагментація та дезінтеграція ресурсної федерації московії не мрія "диванних експертів", а цілком далекоглядна стратегія.

Причому йдеться не тільки про Україну та її західних сусідів, скільки про досі уярмлені та майже 100%-во асимільовані корінні народи поки що Росії.

Саме з метою переформатування простору, на якому до тепер існує РФ, 31 січня у Брюсселі зберуться представники національних рухів, європарламентарі, українські депутати та фахівці-совєтологи.

Масштабний захід – 5 Форум Вільних Народів ПостРосії – відбудеться у будівлі Європейського парламенту, а кремлівська пропаганда встигла затаврувати учасників «ні на що не здатними спонсорами сепаратизму та етноекстремізму».

Основна мета: предметне ознайомлення народних обранців, ЗМІ, дипломатів і політиків країн-учасниць Європейського союзу з планами та перспективами деколонізації нинішньої РФ як держави-терориста, що більше немає права на існування після вчинення геноциду українців й етноциду корінних народів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тижні Карельський національний рух оголосив про створення власного бойового підрозділу у складі Сил оборони України.

Читайте також:
Політика
Нині мало хто зберігає холодну голову і тверезе мислення у вирі подій. Однак слід розуміти, що без цього важко лишатися людиною.
вчора, 09:18
Політика
Кожен кремлівський керманич підлаштовував під себе не тільки теперішнє, але й минуле. І путін тут не першовідкривач, а закривач.
12 квітня, 07:12
Книги
Західні ж поціновувачі російської літератури, відвідавши Київ, могли б дізнатися про такого Булгакова, про якого не розкажуть у Москві...
08 квітня, 20:28
Полтава
Депутати з чиновниками погодили план щодо усунення назв, які мають російське або совєцьке походження. Виявляється, не все ще декомунізовано.
26 березня, 20:23
Світ
Перш за все парламенту балтійської республіки пропонується дерусифікувати сайти урядових відомств. Вони мають попит і серед українців.
20 лютого, 08:25
Політика
Цієї весни, 4-6 квітня, в одному з естонських міст відбудеться Конґрес Вільних Націй. Він покликаний сприяти розвалу недоімперії РФ.
02 лютого, 13:40