Грузія планує подати заявку на членство в ЄС у 2024 році

СВІТ
29 березня, 12:34
Грузія планує подати заявку на членство в ЄС у 2024 році
Фото: ინტერნეტგამოცემა ლიდერი

Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.

Про це з нагоди четвертої річниці запровадження безвізового режиму між кавказькою республікою і країнами Шенгенської зони заявив прем'єр-міністр Іраклі Ґарібашвілі.

За його словами, наразі все робиться для того, щоби грузинське суспільство, в тому числі мешканці окупованих росіянами Абхазії та Цхінвальського регіону (так звана "Південна Осетія"), могло максимально скористатися всіма благами євроінтеграції.

«У березні 2017 року було схвалено історичне рішення — Євросоюз і європейські країни визнали Грузію надійним і гідним партнером. Це висока оцінка наших зусиль по зміцненню демократії та розвитку країни, проведених нами реформ. Ми продовжуємо працювати над повноправним членством в Європейському союзі, заявку на яке маємо намір подати не пізніше весни 2024 року», — заявив прем'єр-міністр Ґарібашвілі.

Очільник уряду сподівається отримати з Брюсселя позитивний відгук, що змусить населення окупованих РФ територій замислитися над поверненням у склад Грузії.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Зе-команда в особі прем'єр-міністра Дениса Шмигаля планує "зшити" Україну з Євросоюзом до кінця 2023 року.

Читайте також:
Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.
03 травня, 12:33
Кремль готується розпочати медичний експеримент на непідконтрольній грузинському уряду території Абхазії.
01 травня, 15:47
На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.
30 квітня, 10:33
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56