МЗС Грузії пропонує виключити РФ із переговорного процесу по Карабаху

СВІТ
27 березня, 18:04
МЗС Грузії пропонує виключити РФ із переговорного процесу по Карабаху
Фото: Google

Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.

Про це під час засідання спільної регіональної платформи з врегулювання конфлікту у Нагірному Карабасі заявив міністр закордонних справ Грузії Давід Залкаліані.

Натомість дипломат запропонував новий формат мирного діалогу, куди б увійшли виключно 3 кавказькі країни: Грузія, Азербайджан і Вірменія, підтримані Заходом.

«Ніяких платформ із Росією, що окупувала наші території, навіть не розглядаємо. Ми хочемо бути залучені до процесів остаточного вирішення ситуації у Карабасі, тому пропонуємо сторонам як місце діалогу обрати Тбілісі, заручившись підтримкою міжнародних партнерів. Адже всі знають, що Грузія — єдиний і найнадійніший партнер Заходу у цьому регіоні», — зазначив Давід Залкаліані.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у звільненому від вірменських окупантів азербайджанському місті Шуша вперше за майже 30 років відбулися урочистості з нагоди весняного рівнодення.

Читайте також:
Родина ключового свідка у резонансній справі про тортури у правоохоронних органах Чечні Магомеда Гадаєва втратила з ним зв'язок.
03 травня, 12:33
Кремль готується розпочати медичний експеримент на непідконтрольній грузинському уряду території Абхазії.
01 травня, 15:47
На контрольованій вірменськими окупантами території Нагірного Карабаху стався черговий інцидент із миротворчим контингентом РФ.
30 квітня, 10:33
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56