МЗС Грузії пропонує виключити РФ із переговорного процесу по Карабаху

СВІТ
27 березня, 18:04
МЗС Грузії пропонує виключити РФ із переговорного процесу по Карабаху
Фото: Google

Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.

Про це під час засідання спільної регіональної платформи з врегулювання конфлікту у Нагірному Карабасі заявив міністр закордонних справ Грузії Давід Залкаліані.

Натомість дипломат запропонував новий формат мирного діалогу, куди б увійшли виключно 3 кавказькі країни: Грузія, Азербайджан і Вірменія, підтримані Заходом.

«Ніяких платформ із Росією, що окупувала наші території, навіть не розглядаємо. Ми хочемо бути залучені до процесів остаточного вирішення ситуації у Карабасі, тому пропонуємо сторонам як місце діалогу обрати Тбілісі, заручившись підтримкою міжнародних партнерів. Адже всі знають, що Грузія — єдиний і найнадійніший партнер Заходу у цьому регіоні», — зазначив Давід Залкаліані.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у звільненому від вірменських окупантів азербайджанському місті Шуша вперше за майже 30 років відбулися урочистості з нагоди весняного рівнодення.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39